• Головна
  • Кам'янчанка Аліна Матвійчук вперше потрапила у "битву чорних"
13:38, 10 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Кам'янчанка Аліна Матвійчук вперше потрапила у "битву чорних"

Фото: "СТБ"

Фото: "СТБ"

Цієї суботи на "Мастер Шеф" кам'янчанку Аліну Матвійчук очікувало випробування-спринт, ребуси та приготування кулінарних шедеврів за 10 хвилин. І на десерт дівчина потрапила у битву чорних.

Перед початком першого випробування судді 10 сезону "Мастер Шеф" одразу попередили учасників, що рівень складності завдань зростає, адже вони пройшли майже половину шляху на проєкті. Судді 10 сезону "Мастер Шеф" підготували для аматорів дошку зі схованими картинками, на яких зображені підказки, асоціації, або конкретні ключові продукти класичних страв.

Перша картинка розкаже найменше інформації, а в наступних, кулінари-аматори 10 сезону "Мастер Шеф" отримають все більше натяків. Чи вгадали учасники зашифровану страву, судді розкажуть тільки тоді коли отримають її на своєму столі.

У команду до червоних потрапила Аліна Матвійчук, яку очолювала Катерина Дем'янова.

Богдан Сиротенко став капітаном зелених, а синю команду очолила Марія Кривенко.

Першою командою на відгадування ребусу були зелені, а на першій картинці була сметана. Учасники здогадались, що це Монастирська хата, але не насмілились забронювати цю страву. Коли Ектор Хіменес-Браво відкрив наступну картинку на ній була вишня – страву одразу забронювала синя команда.

У червоних випала м'ясорубка, далі прапор Ізраїлю. Черга розгадувати кулінарний ребус була зелених та вони подумали що це фалафель або хумус й забронювали її. Та насправді це була фарширована риба.

На третьому етапі був кардинал Рішельє, що чітко натякав на перепілку Рішельє, але зелені спасували й черга перейшла до червоних. Щоправда, команда тут теж схибила, бо подумала, що це торнедо росіні.

Далі у ребусі від суддів 10 сезону "Мастер Шеф" були зашифровані такі страви, як десерт Павлова, Табуле, Ромова баба, австрійський штрудель, Біф Веллінгтон, Париж-Брест та аранчіні.

Червоним потрібно приготувати три страви, синім теж три, а от у зелених аж чотири страви. На приготування в кулінарів-аматорів 10 сезону "Мастер Шеф" було 1,5 години.

Судді 10 сезону "Мастер Шеф" пильно стежили за приготуванням страв та готові "відкрити карти" перед кухарями, щодо справжніх страв, котрі були загадані на першому випробуванні. Першими на вердикти пішла команда синіх, вони правильно подали суддям салат Табуле.

А от іншим двом командам так не пощастило, адже зелені не відгадали дві страви. Ау червоних, (в якій була кам'янчанка), окрім неправильної страви, вони були ще й сирі.

За рішенням суддів 10 сезону "Мастер Шеф" перший конкурс 10 випуску кулінарного проєкту закінчився перемогою команди синіх та поразкою – червоних.

На команду червоних чекало голосування, на якому потрібно було обрати двох кухарів на чорний фартух. Команда проголосувала за капітана – Катерину Дем'янову та Аліну Матвійчук, яка зіпсувала перепілку Рішельє.

Традиційно першими капітанами другого конкурсу стають найкращі кухарі, які проявили себе у попередньому конкурсі.

Аліна Матвійчук потрапила знову до команди червоних, але на чолі із Марією Кривенко. Богдан Сиротенко обрав жовтий фартух, а Олександр Горчаков очолив третю команду синіх.

Кожна команда мала приготувати для суддів 10 сезону "Мастер Шеф" по три страви на трьох окремих етапах. На першому етапі на приготування одної страви було 20 хвилин та один учасник виконував завдання. Коли час закінчився судді продегустували страву та обирали переможця і дарували команді один бал.

На другому етапі 15 хвилин на приготування страви та 3 учасники виконавці. На третьому – 10 хвилин та вся команда готуватиме на кухні 10 сезону "Мастер Шеф".

Переможцем будла та команда, котра назбирала на свому рахунку найбільшу кількість балів.

Іспанський крокет з кнелею горошку, жу та хамоном – таким було перше завдання на першому етапі другого випробування. В бій вступили троє кухарів-аматорів від команд: Аліна Матвійчук від червоних, Яна Балог від жовтих та Мірра Борисова від синіх.

Синій команді вдалось приготувати майже ідеальну страву та подати її суддям 10 сезону "Мастер Шеф", за що вони й отримали чесно зароблений 1 бал.

На другому етапі потрібно приготувати було тунець у цедровій паніровці стір фрай, соус чорізо та боби адемаме – це все за 15 хвилин на трьох учасників з кожної команди.

Від команди червоних пішли готувати: Аліна Матвійчук, Іра Раковчен та Марина Кобчук.

Судді 10 сезону "Мастер Шеф" назвали найкращою страву синіх – вони отримали ще 2 бали за найкращу презентацію та чудовий смак страви.

Отже, у синіх – 3 бали, в команд червоних та жовтих – жодного.

На останньому третьому етапі 2 конкурсу 10 випуску 10 сезону "Мастер Шеф" учасники готували за 10 хвилин карпачо з сібаса й соусом з манго-чилі.

Отримаоа поразку в другому конкурсі команда червоних, у якої вже був один чорний фартух. Капітану команди потрібно обрати двох учасників, котрі понесуть відповідальність за поразку команди, ними стали – Аліна Матвійчук та Іра Раковчен.

Битва чорних фартухів

На битві чорних фартухів, куди потрапила Аліна Матвійчук, чекало нетипове голосування. 7 видів риби та морепродуктів різної якості чекає на кухарів-аматорів. Серед цих інгредієнтів учасники в білих фартухах обирали по одному для кожного кулінара в чорному фартусі. Саме від вибору учасників в білому залежало кому що попаде, який інгредієнт повторюватиметься найбільше разів, той і стане зіркою страви учасника.

Аліні Матвійчук учасники в білому обрали – мінтай, Катерині Дем'янові – судака, Марії Кривенко – сардини, а Ірі Раковчен – мідії.

На приготування в кухарів-аматорів у чорних фартухах була одна година. Та це ще не всі сюрпризи на цій битві чорних фартухів. Свої страви кухарі презентували в одному з предметів, які підготували для них судді та створити потрібно було концепт поєднавши страву і посуд. Ваги дістались Ірі Раоквчен, газон з травою – Аліні Матвійчук, Катерині Дем'яновій – консервна банка, Марії Кривенко – форма для розсади.

Судді скуштували кожну приготовану учасниками страву та визначились із вердиктами. На благо нашої кам'янчанки - дівчина продовжує боротьбу. Аліна зазначила, що це було складно, не тому що перша чорна битва, а тому, що боролася з дівчатами з якими найбільше спілкувалась.

Кам'янчанка Аліна Матвійчук вперше потрапила у "битву чорних", фото-1

Читайте також: "Кам'янчанин підкорив міжнародний чемпіонат з маунтенбайку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Володимира Мельниченка
58,1%
Михайла Посітка
41,9%
#МастерШеф #кулінарія #шоу #проєкт #готування #аматор #кухар
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...