
15:13, 26 жовтня 2020 р.
Надійне джерело
Студентка кам'янецького вишу підкорила чемпіонат з кульової стрільби

Впродовж 18-23 жовтня у Львові проходив чемпіонат України серед юніорів зі стрільби кульової.
На чемпіонаті студентка факультету фізичної культури Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Крістіна Гілевич стала триразовою чемпіонкою – в особистому заліку вправ ГП-11, ГП-12 та в командному ГП-12, зазначає "Студентський меридіан".
Читайте також: "На Кам'янеччині горіла зерносушарка".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
ТОП новини
Оголошення
10:45, 14 червня
15
10:00, 16 червня
10:45, 14 червня
11
13:44, 17 червня
5
15:19, 22 червня
Коментарі