
10:26, 9 жовтня 2020 р.
Надійне джерело
Військовослужбовці Нацгвардії переїхали у нове приміщення

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада
Окрема патрульна рота військової частини 3056 Нацгвардії України отримала у своє розпорядження нове приміщення за адресою Драгоманова, 6.
Тут зроблено капітальний ремонт, закуплено необхідний інвентар та облаштовано декілька класів і кабінетів. Повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради.
Відтепер військовослужбовці, які патрулюють місто і район та долучаються до військових дій на сході країни, мають власну будівлю та комфортні умови для навчання й роботи. У день офіційного відкриття приміщення військовослужбовців вітали міський голова Михайло Сімашкевич, а також представники району, області та військовий капелан Олександр Цісар.
Читайте також: "Понад півтисячі жителів Кам'янеччини взяли участь в акції "Твоя енергонезалежність".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
За кого із офіційно зареєстрованих кандидатів на Кам'янець-Подільського міського голову будете голосувати ви?
проголосувало 595 відвідувачів
Ведерніков Сергій Леонідович, "Слуга народу"
30,4%
Ковальчук Василь Іванович, "Батьківщина"
2,4%
Костинюк Володимир Володимирович, "УДАР"
21,8%
Мельниченко Володимир Володимирович, самовисування
19,0%
Петровський Олег Степанович, Українська Народна Партія
1,2%
Посітко Михайло Володимировчи, "Свобода"
24,0%
Ряба Руслана Олександрівна, "Радикальна Партія Олега Ляшка"
1,2%
Останні новини
20:25
25 квітня
Користь настільних ігор: чи потрібні вони дітям?
Новини компаній
15:00
25 квітня
09:47
25 квітня
17:00
24 квітня
13:36
24 квітня
23:28
22 квітня
Оголошення
14:34, 15 квітня
19:42, 22 квітня
19:42, 22 квітня
live comments feed...
Коментарі