11:26, 30 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Юні кам'янчани грали у відкритому чемпіонаті з тенісу

У Хмельницькому пройшов відкритий чемпіонат міста з тенісу "Подільська осінь".

У змаганнях взяли участь спортсмени з Одеси, Львова, Тернополя, Чернівців, Києва, Кам'янця-Подільського, Вінниці та Хмельницького. Повідомляє пресслужба Кам'янець-Подільської міської ради.

Наше місто представляли вихованці ДЮСШ №2. Так, у категорії до 10 років Влад Лагодзінський посів восьме місце, Аріна Врублевська - дев'яте.

Кіра Дякіна в особистому заліку, в категорії до 14 років, зайняла сьоме місце, а в парному розряді разом із хмельничанкою Олександрою Бондарчук вибороли друге місце! Тренер - Ірина Ковальчук.

Юні кам'янчани грали у відкритому чемпіонаті з тенісу , фото-1, Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію