• Головна
  • Олександр Борецький-Волошинський на шляху змін Кам'янця-Подільського
"Політичні новини"
14:16, 29 вересня 2020 р.

Олександр Борецький-Волошинський на шляху змін Кам'янця-Подільського

"Політичні новини"
Фото: "3849.com.ua"

Фото: "3849.com.ua"

Місцеві вибори – це реальний шанс покращити рівень життя у власному місті, тому рішення 25 жовтня повинно бути свідомим та обдуманим.

Відповідно до змін у Виборчому кодексі, українці обиратимуть партію та депутата від партії, який балотується на вашому виборчому окрузі. Кам’янець-Подільська міська ОТГ поділена на 4 виборчих округи, ознайомитись із розподілом можна тут.

Олександр Борецький-Волошинський корінний кам’янчанин, підприємець - прийняв рішення вийти за межі критики у соціальних мережах та спробувати реалізувати амбітні проєкти, та змінити рідне місто реальними діями. Кандидат у депутати Кам’янець-Подільської міської ради від політичної партії "Європейська Солідарність", округ №3.

Олександр Борецький-Волошинський на шляху змін Кам'янця-Подільського, фото-1

Я критикував нашу місцеву владу і політичні партії за відношення до громади міста, чистоту вулиць, якість тротуарів, місць відпочинку, за некомфортний транспорт, за стан у якому знаходять пам'ятки архітектури, за забудову Старого міста. Влада не хотіла чути або ігнорувала. Я вирішив, що потрібно на своєму прикладі показати, що до громади міста потрібно ставитись по-іншому: дослухатись до критики, аналізувати зауваження, постійно реагувати й розв’язувати ті питання, які турбують громадськість.

Сформувати ставлення про кандидата можна ознайомившись із його планами, проєктами та напрямками роботи щодо покращення того чи іншого сегменту життя Кам’янця-Подільського.

Забудова та розруха Старого міста – це те, що болить найбільше. Я хочу, щоб наше місто повернуло свою славу, статус і розвиток. Щоб його не називали "містечком", а говорили з гордістю, я проживаю у Кам’янці-Подільському, який є центром і столицею Подільського краю.

Олександр Борецький-Волошинський уже майже 20 років працює у туристичній сфері, являється власником ТОВ "Камелот-X", засновник ГО "Клуб спадкоємців шляхти і дворянства", "Відродження та розвиток міста".

Олександр Борецький-Волошинський на шляху змін Кам'янця-Подільського, фото-2

За роки підприємницької діяльності були спроби реалізувати амбітні проєкти в місті із залученням закордонних інвесторів. Наприклад, створення впровадження проєкту бальнеологічного курорту. Мало хто знає, але на території Кам’янця-Подільського є близько 250 цілющих джерел, які можуть дати новий поштовх до розвитку перлини поділля та створення нових робочих місць, збільшення доходів у міський бюджет. Також велись переговори, щодо виділення коштів на відбудову та реставрацію духовного та релігійного надбання міста.

Історичний розвиток Кам’янця-Подільського – це основний орієнтир роботи.

Болить до глибини душі, що важливі історичні пам’ятки архітектури, надбання століть не те, що не реставруються, а навіть не мають інформаційної таблички із зазначенням вагомості та історичної цінності.

25 жовтня кожен кам’янчанин може зробити свій свідомий вибір на благо рідного міста.

25 вересня Кам'янець-Подільська міська ТВК офіціно зареєструвала Олесандра Борецького-Волошинського кандидатом у депутати Кам'янець-Поділььської міської ради.

Борецький-Волошинський Олександр Олександрович, партія "Європейська Солідарність", округ №3, в списку №10.

Олександр Борецький-Волошинський на шляху змін Кам'янця-Подільського, фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #Європейська Солідарність #кандидан #Борецький-Волошинський Олександр
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...