• Головна
  • Судді Кам'янця-Подільського скаржаться на відсутність паперу та канцелярського приладдя
14:11, 14 вересня 2020 р.
1
Надійне джерело

Судді Кам'янця-Подільського скаржаться на відсутність паперу та канцелярського приладдя

Фото: "lexinform.com.ua"

Фото: "lexinform.com.ua"

Пресслужба Кам'янець-Подільського міськрайонного суду повідомила про труднощі в роботі установи у зв'язку з відсутністю фінансування.

Як йдеться в повідомленні, основним завданням суду є своєчасне, повне і неупереджене відправлення правосуддя згідно з вимогами чинного законодавства. Задля виконання своїх завдань та для безперебійної роботи суду повинна бути створена ефективна система організаційної діяльності.

З огляду на події, що відбуваються останнім часом в державі, Кам'янець-Подільський міськрайонний суд потребує зміцнення матеріально-технічної бази та налагодженого фінансування. Однак стабільний розвиток та створення ефективного процесу організації роботи в суді сьогодні стримується таким фактором як недостатнє матеріально-технічне забезпечення. При цьому Конституцією України як нормативно-правовим актом, що має найвищу юридичну силу, передбачений обов’язок держави забезпечити фінансування та належні умови для функціонування судів і діяльності суддів.

Станом на сьогодні ця проблема є критичною, діяльність Кам’янець-Подільського міськрайонного суду гальмується навіть такими дрібницями як відсутність заправки картриджів для принтерів, паперу, дисків, іншого канцелярського приладдя, недостатньою оплатою послуг відправлення поштової кореспонденції, не говорячи про нестачу коштів на впровадження в судах заходів по боротьбі з коронавірусною хворобою.

Однак, як інформує пресслужба установи, не зважаючи на це, судом все-таки вжито всіх необхідних заходів щодо мінімізації ризиків розповсюдження вірусу. Також активно використовуються електронні сервіси для дистанційного проведення засідань та оповіщення громадян: відеоконференцзв'язок і електронні повістки. Повідомлення про виклик до суду розміщуються також на офіційному сайті Кам'янець-Подільського міськрайонного суду.

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд звертається з проханням до учасників процесу усвідомити ситуацію, що склалася, та поставитися з розумінням до проблем, які сьогодні є в установі.

Також працівники суду сподіваються, що найближчим часом будуть вирішені питання матеріально-технічного забезпечення за рахунок додаткового фінансування.

Детальніше: "В Україні змінять алгоритм виклику швидкої".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #фінансування #міськрайонний суд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Автор)
14 вересня 2020 р., 19:01
Журналіст, хоч назви статей змінюй на власні)))))
Оголошення
live comments feed...