Алгоритм дій для отримання компенсації "Пакунку малюка"

Фото: "Калинівка.City"
Фото: "Калинівка.City"

Розмір грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" становить 5 тис. гривень.

Повідомляє заступник начальника відділу соціальних гарантій, компенсацій та у справах сім’ї Анна Медведик.

Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну народжену дитину для придбання:

1) дитячих товарів:

  • засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, зокрема підгузків, серветок;
  • дитячого одягу та взуття;
  • дитячого харчування;
  • дитячого посуду;
  • дитячих іграшок;
  • текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр.

2) товарів для породіллі:

  • прокладок для лактації;
  • прокладок післяпологових.

Виплата грошової компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк "ПриватБанк", на підставі укладеного між Мінсоцполітики та уповноваженим банком договору про взаємодію.

Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшлоне пізніше, ніж через 12 місяців з дня народження дитини.

Для призначення грошової компенсації отримувач подає (надсилає) структурному підрозділу з питань соціального захисту населення, виконавчому органу сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади (далі — виконавчий орган місцевої ради):

  • заяву, згідно з додатком, у паперовій або електронній формі із зазначенням реквізитів спеціального рахунка;
  • до заяви у паперовій формі отримувач додає такі документи: копію свідоцтва про народження дитини.

У разі народження дитини за кордоном та відсутності свідоцтва про народження, виданого органом державної реєстрації актів цивільного стану України, — копію свідоцтва про народження дитини, виданого компетентним органом іноземної держави та легалізованого в установленому порядку, якщо інше не передбачено законом або міжнародним договором України, згоду на обов’язковість якого надано Верховною Радою України, разом з перекладом українською мовою. Вірність перекладу або справжність підпису перекладача засвідчується нотаріально;- копію посвідки на постійне проживання/посвідчення біженця/довідки про звернення за захистом в Україні (для іноземця та особи без громадянства)/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;- копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;- довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" (у разі народження дитини у пологовому будинку в 2020 році).

До заяви в електронній формі (за умови наявності кваліфікованого електронного підпису) отримувач додає фотокопії вищезазначених документів.

Перерахування коштів грошової компенсації здійснюється шляхом зарахування на поточний рахунок, відкритий в уповноваженому банку відповідно до договору про взаємодію, укладеного Мінсоцполітики та уповноваженим банком, для подальшого їх перерахування на спеціальні рахунки отримувачів.

Отримувач протягом року з дня зарахування коштів грошової компенсації на спеціальний рахунок в уповноваженому банку самостійно використовує призначену йому грошову компенсацію на придбання товарів, у суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж споживчих товарів безпосередньо населенню для особистого споживання (далі — заклад торгівлі), що приєдналися до публічного договору про реалізацію пілотного проекту "Монетизація одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

Якщо отримувач протягом року з дня зарахування коштів грошової компенсації на його спеціальний рахунок в уповноваженому банку не використав їх на придбання товарів, уповноважений банк самостійно повертає кошти грошової компенсації із спеціального рахунка отримувача на відповідний рахунок Мінсоцполітики.

Читайте також: "Цьогоріч Хмельницькгаз Збут розрахувався з "Нафтогазом" на 150%".

пакунок малюка бебі бокс компенсація грошова виплата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
153 перегляди в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073