• Кам'янецькі студенти – призери-легкоатлети
10:31, 4 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Кам'янецькі студенти – призери-легкоатлети

29-30 серпня у Луцьку на стадіоні "Авангард" відбувся головний старт національного легкоатлетичного сезону – чемпіонат України.

Хмельниччину представляли 5 легкоатлетів: заслужений майстер спорту та чотири 18-20 річні першорозрядники, повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА.

До залікової 12-ки увійшов: 18-річний кам’янчанин Андрій Атаманюк (10 місце, біг на 1500 м – 3 хв 58,97 сек).

Відзначився також студент Кам’янець-Подільського університету Олег Миронець, який лише мить (0,09 сек) програв чемпіону у бігу на 800 м і став срібним призером, здобувши медаль для Чернівецької області з результатом 1 хв. 49,26 сек.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію