• Головна
  • Як утилізують медичні відходи у Кам'янці-Подільському
12:54, 2 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Як утилізують медичні відходи у Кам'янці-Подільському

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

У зв’язку із ситуацією яка склалася навколо пандемії COVID-19 медики міських закладів охорони здоров’я щодня користуються необхідними засобами захисту: маски, респіратори, рукавички, халати, окуляри.

Міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Сімашкевич на власній Фейсбук-сторінці поінформував населення щодо утилізації медичних засобів:

Ті віхдоди, які утворилися в межах міської лікарні, переробляються, згідно із договором, на ТОВ "РЕИ БРОВАРИ". Всі побутові відходи передаються підприємству "Спецкомунтранс".

У дитячому медичному центрі є відведені місця для зберігання відходів - 2 кубітейнери.

Медвідходи лікарні, що на Франка, накопичуються у спеціальних ємностях приміщення для їх тимчасового зберігання. Договір на утилізацію цих речей два останніх заклади теж уклали із ТОВ "РЕИ БРОВАРИ".

Перинатальний центр має підписану угоду про збирання, зберігання, перевезення та оброблення шляхом знешкодження небезпечних відходів з ТОВ "Екологічні переробні технології".

Знищення великої кількості матеріалів Центру ПМСД проводиться методом спалювання в Хмельницькому обласному протитуберкульозному диспансері. На сьогодні утилізовано 210 кг засобів індивідуального захисту.

Читайте також: "В Україні скасують "соціальні" пенсії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пандемія #COVID-19 #медики #маски #респіратори #рукавички #халати #окуляри #утилізація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...