Круїзний лайнер по-кам'янецьки

Фото: Сергій Сергієнко
Фото: Сергій Сергієнко

Як відпочити на батьківщині не гірше чим закордоном? Хлопці із Кам'янця-Подільського з 22 по 25 липня сконструювавши пліт та мандрували річною Дністер.

Ідея прийшла неочікувано, переглядаючи відео на Youtube, я натрапив на відео "Сплав на Дністру на плоту "Джміль". Хлопці із Тернополя, року 2011 тричі влаштовували відпочинок по водоймі на плоту. А пліт їхній був сконструйований із пустих пляшок. Побачивши це відео навесні, одразу загорівся аналогічною ідеєю відпочинку, тому почав активно залучати друзів до ідеї, а пізніше і тата, - зазначає організатор Сергій Сергієнко.

За словами Сергія, конструктором був його батько, так як він за освітою інженер. Тому проблем із схемою будівництва у хлопців не виникло. На створення плоту було витрачено два дні. 

Маршрут розпочався з села Устя, далі курс тримали у бік Слободи. Прогребли веслами 10 кілометрів, але вітер був у зворотньому напрямку, тому втомилися всі нереально.

Подолавши 40% відсотків запланованого шляху, від о пів на шостої ранку до четвертої години дня, вийшло загалом 20 кілометрів загальної подорожі.

Щодо витрачених коштів на будівництво, то загалом - 10 000 тисяч гривень. Спочатку бажаючих було чоловік з десять, але по тих чи інших обставинах, туристів залишилось - п'ятеро.

Але тим не менш, емоцій у всіх море та бажання повторити відпочинок присутній у всіх.

Круїзний лайнер по-кам'янецьки, фото-1, Фото: Сергій Сергієнко Круїзний лайнер по-кам'янецьки, фото-2, Фото: Сергій Сергієнко Круїзний лайнер по-кам'янецьки, фото-3, Фото: Сергій Сергієнко Круїзний лайнер по-кам'янецьки, фото-4, Фото: Сергій Сергієнко Круїзний лайнер по-кам'янецьки, фото-5, Фото: Сергій Сергієнко Круїзний лайнер по-кам'янецьки, фото-6, Фото: Сергій Сергієнко Круїзний лайнер по-кам'янецьки, фото-7, Фото: Сергій Сергієнко Круїзний лайнер по-кам'янецьки, фото-8, Фото: Сергій Сергієнко

Читайте також: "Кам’янець-Подільський виш долучиться до реалізації проєкту в рамках Програми ЄС Erasmus+".

12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
544 перегляди у липні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073