• Головна
  • Таксистів переведуть на патент
12:06, 11 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Таксистів переведуть на патент

Фото: "Закон і Бізнес"

Фото: "Закон і Бізнес"

В Україні пропонують врегулювати діяльність з надання послуг таксі шляхом патентування. Патент можна буде купити на один рік або на один місяць.

Це передбачає законопроєкт "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності з надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та легковими автомобілями на замовлення", який розробило Міністерство інфраструктури України. Повідомляє пресслужба "Адвокат права".

Як йдеться в статті 29-2 законопроєкту, патент на здійснення внутрішніх перевезень пасажирів легковими автомобілями на замовлення видається фізичній особі строком на один рік або на один місяць.

Пропонується встановити плату за патент, який видано строком на один рік, у розмірі однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня року, в якому здійснюється плата за патент (у 2020 році - 4723 грн).

Для автомобілів з електричними двигунами патент коштуватиме п’ятдесят відсотків від однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня року, в якому здійснюється плата за патент (в 2020 році - 2361 грн 50 коп.).

Плата за патент, який видано строком на один місяць, становить одну дванадцяту розміру плати за патент, виданий строком на один рік, збільшену на п'ять відсотків від цієї плати (в 2020 році - 393 грн 50 коп.).

Зазначається, що забезпечення надходжень податків та зборів від ведення діяльності з надання послуг з внутрішніх перевезень на таксі та легковими автомобілями на замовлення до бюджетів різних рівнів за отримання патенту (оцінюється у близько 800 млн грн на рік).

Читайте також: "У Кам'янці-Подільському горів легковий автомобіль".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Моя вага не змінилась.
22,4%
Я схудла.
23,5%
Поправилась від 1-3 кг.
43,9%
Поправилась від 3-5 кг.
8,2%
Поправилась від 5-10 кг.
2,0%
Поправилась на понад 10 кг.
0,0%
#таксі #таксисти #патент
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...