![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:53, 6 серпня 2020 р.
Надійне джерело
У школах Кам'янця-Подільського ранок розпочинатиметься із гімну України
![Фото: "amazing-ukraine.com" Фото: "amazing-ukraine.com"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: "amazing-ukraine.com"
На 96 сесії, 4 серпня, Кам'янець-Подільської міської ради було започатковано виконання учнями, вихованцями, педагогічними працівниками у закладах загальної середньої освіти Державного гімну України.
На розгляд депутатів проєкт представив депутат від партії ВО "Свобода" Михайло Посітко.
У проєкті зазначено, що з метою популяризації та виховання у мешканців міста Кам'янця-Подільського шанобливого ставлення й поваги до державних символів України, депутати міськради вирішили доручити управлінню освіти та науки Кам'янець-Подільської міської ради:
- забезпечити проведення педагогічними працівниками роз'яснювальної роботи серед учнів із шанобливого ставлення до державних символів, а також вивчення учнями закладів загальної середньої освіти Державного Гімну України;
- забезпечити виконання учнями, вихованцями, педагогічними працівниками у закладах загальної середньої освіти Державного Гімну України на початку кожного навчального жня та під час урочистих заходів.
Підтримали ініціативу 23 депутати.
Читайте також: "Рятувальники ліквідували пожежу будинку на Кам'янеччині".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:05, 24 липня
00:07, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
00:05, 24 липня
live comments feed...
Коментарі