Новини компаній
09:00, 5 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Дизайн інтер'єру

Новини компаній
Дизайн інтер'єру

Дизайн інтер'єру від дизайн-студії Романа Москаленко.

Останні роки в області інтер'єрного дизайну пройшли кардинальні зміни, якщо раніше до основних критеріїв дизайну в більшій мірі в сучасних стилях відносили практичність і зручність у використанні, то реалії сьогоднішнього дня показали, що все частіше на перше місце виходить естетична складова, хоча і вона також має на увазі поєднання з практичністю та комфортом. Сучасний дизайн-проект - це не просто набір креслень і красива комп'ютерна візуалізація, про проекти сучасних дизайнерів все частіше говорять як про твори мистецтва, в яких з'єднані різні стилі.

Виконуючи різні проекти, наша дизайн-студія робить основну ставку на ексклюзивність виконаних робіт. Одним з критеріїв нашої роботи є створення унікального дизайну, в якому простежуються риси власника будинку, його настрій, внутрішній світ. Це непроста, але досить цікава робота, що вимагає від нас не просто майстерності у виконанні робіт, але і певних знань і підходів.

Дизайн інтер'єру , фото-1

Сучасний дизайн інтер'єру та його розвиток показали, що все частіше відбувається змішування стилів. Досить незвично, але в той же час оригінально виглядають інтер'єрні композиції, в яких з'єднані класичні стилі і молодші. Ви можете дізнатися елементи, які характеризують мінімалізм або лофт, і в той же час їх можна віднести до стилю ампір або бароко. Таке змішання стилів стало можливим завдяки появі нових сучасних технологій і матеріалів використовуваних для декорування приміщень.

Головна особливість пропонованих нами проектів і виконуваних робіт - це ексклюзивність. Ми вважаємо за краще створювати і розробляти нові інтер'єрні композиції, а не копіювати те, що створили інші. Такий підхід гарантує клієнту дизайн інтер'єру, яких залишиться актуальним протягом тривалого періоду часу, адже ексклюзив - не має терміну придатності.

У своїй роботі ми використовуємо певні критерії і підходи, які дозволяють створювати сучасні елітні інтер'єрні композиції преміум класу:

  • 1. Ексклюзивність та унікальність пропонованих інтер'єрних рішень і елементів декору.
  • 2. Використання тільки найсучасніших технологій і розроблених в студії ноу-хау.
  • 3. Застосування ексклюзивних елементів декору ручної роботи, створених в студії (різні види мозаїки, скульптури, барельєфів і настінного живопису.
  • 4. Використання в інтер'єрі елементів аква-і світло-дизайну, а також їх комбінації.
  • 5. Широке використання ілюзій в пропонованих інтер'єрних композиціях, що дозволяють створити незвичайний, в деякому роді, казковий інтер'єр.
  • 6. Перевага у використанні ексклюзивних меблів або меблів ручної роботи з обвуглене дерева, виконаної під замовлення, яка ідеально впишеться в сучасний інтер'єр.
Дизайн інтер'єру , фото-2

У портфоліо нашої дизайн-студії, в рубриці «Дизайн інтер'єру», Ви можете ознайомитись з деякими зразками виконаних робіт. Також Ви можете замовити послуги зі створення ексклюзивного, стильного елітного дизайну інтер'єру будинку або замовити унікальний сучасний дизайн квартири. Наші фахівці надають весь спектр послуг від розробки концепції до практичної реалізації дизайн-проекту.

Роботи нашої студії в напрямку дизайну інтер'єру можна подивитися у нас на сайті https://design-moskalenko.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дизайн інтер'єру кам'янець -подільський #дизайн-студія Кам'янець-Подільськийі #студія Романа Москаленко #дизайн вітальні #дизайн інтер'єру #дизайн квартири у кам'янці
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...