У Кам’янці-Поділььскому відбувся масштабний конкурс бандуристів

Фото: Дмитро Бачинський
Фото: Дмитро Бачинський

23 липня в Кам’янці-Подільському завершився ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва "Кобзарському роду нема переводу".

Метою конкурсу є популяризація народного та академічного мистецтва, а також народного інструменту – бандура. 

Фестиваль-конкурс проводиться на базі класу бандури викладача Кам’янець-Подільської міської ДМШ ім. Ф.Д. Ганіцького Дмитра Бачинського втретє, і є вже традиційним для нашого міста.

З кожним роком конкурс набирає обертів та зростає кількісно та якісно. Цього року він значно розширив свою географію, та охопив 21 область нашої держави.

В фестивалі-конкурсі взяли участь представники 132-ох мистецьких та 24 вищих навчальних закладів. Завдяки широкому спектру номінацій та категорій, в тому числі ансамблевих, взяти участь в ньому змогли понад 1600 бандуристів.

Також цього року з’явилась нова номінація "викладач мистецької школи". Членами журі фестивалю-конкурсу стали:

  • заслужений артист України, кандидат мистецтвознавства Тарас Яницький (м. Київ);
  • доктор мистецтвознавства, завідувачка кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету ім. В. Стафаника Віолетта Дутчак (м. Івано-Франківськ);
  • доцент кафедри гри на музичних інструментах Рівненського державного гуманітарного університету Наталія Турко (м. Рівне);
  • композитор, викладач-методист Чернігівської музичної школи №2 ім. Є. Богословського Руслана Лісова. Гран-прі фестивалю-конкурсу отримав зразковий ансамбль бандуристів "Соколики" КЗПМО "Чернігівська музична школа №1 ім. С. Вільконського".

Організаційний комітет конкурсу висловлює щиру вдячність департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, адміністрації Кам’янець-Подільської міської ДМШ ім. Ф.Д. Ганіцького, ПВТП "Акрополіс", видавничо-поліграфічному підприємству "Апостроф", підприємству "Сувенірщик" за допомогу та підтримку.

У Кам’янці-Поділььскому відбувся масштабний конкурс бандуристів , фото-1, Фото: Дмитро Бачинський У Кам’янці-Поділььскому відбувся масштабний конкурс бандуристів , фото-2, Фото: Дмитро Бачинський У Кам’янці-Поділььскому відбувся масштабний конкурс бандуристів , фото-3, Фото: Дмитро Бачинський У Кам’янці-Поділььскому відбувся масштабний конкурс бандуристів , фото-4, Фото: Дмитро Бачинський

Читайте також: "На Кам'янеччині палала літня кухня".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
473 перегляди в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073