• Головна
  • Кам'янецькі лікарі-дерматологи приймають пацієнтів за новою адресою
11:00, 22 липня 2020 р.

Кам'янецькі лікарі-дерматологи приймають пацієнтів за новою адресою

Фото: "Медицина Кам'янця"

Фото: "Медицина Кам'янця"

Наприкінці березня змінили місце перебування лікарі-дерматологи КНП "Лікувальний діагностично-консультативний центр" (колишня міська поліклініка), їх робочі кабінети тепер знаходяться за адресою вул. І. Франка, 30.

У кабінеті № 407 приймає Варчак Юрій Олександрович, у кабінеті № 405 Щурик Анатолій Петрович. Лікарі-дерматологи працюють у першу зміну, повідомляють на Фейсбук-сторінці "Медицини Кам'янця".

Юрій Олександрович Варчак ділиться враженнями від переїзду:

Умовами роботи ми дуже задоволені. Замість старих столітніх приміщень отримали сучасні, з європейським ремонтом кабінети. Я 26 років мріяв про таке місце перебування. Нам також надали нові комп’ютери, адже без комп’ютеризації медична реформа не можлива. Ми змінили місце розташування якраз на початку карантину, тож через острахи людей відвідувань спочатку було дуже мало. З червня кількість пацієнтів зросла в рази, адже під час пандемії коронавірусу інші хвороби нікуди не зникли, в тому числі і дерматологічні.Зараз, як і у лікарів інших спеціальностей, найбільше часу забирає оформлення електронних карток пацієнтів. Також доводиться до хрипоти в горлі доводити людям, що потрібне електронне направлення від сімейних лікарів. Я маю занести номер електронного направлення до єдиної електронної медичної системи Національної служби здоровя України. Зараз тільки за такою системою лікар вторинної ланки може довести НСЗУ, що пацієнт був на прийомі. У майбутньому від кількості зареєстрованих в електронній системі пацієнтів буде залежати заробітна плата лікарів вторинної ланки. Тож прохання до пацієнтів не обурюватись і приходити з електронним направленням, його (направлення) досить швидко можна отримати, подзвонивши до сімейного лікаря. Той вишле СМС з 16-значним номером, який і є направленням.

Кам'янецькі лікарі-дерматологи приймають пацієнтів за новою адресою, фото-1

Фото: "Медицина Кам'янця"

Читайте також: "У Кам’янці підприємця-учасника АТО оштрафували на 34 тис. грн".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Купую одну каву в день.
22,9%
Упродовж дня купую 2-3 чашки кавових напоїв.
19,3%
Я не купую каву, а п'ю її дома, на роботі.
45,8%
Упродовж дня близько 5 чашок кавових напоїв споживаю.
2,4%
Більше 5.
0,0%
Я надаю перевагу чайові, готую самотужки.
9,6%
#лікарі-дерматологи #поліклініка #дерматолог #медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...