![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
Подяка!
13:08, 20 липня 2020 р.
Надійне джерело
Небайдужі кам'янчани долучились до створення Клубу сержантів
Подяка!
![Фото: Кам’янець-Подільський гарнізон Фото: Кам’янець-Подільський гарнізон](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Кам’янець-Подільський гарнізон
У 2020 році Міністром оборони України проголошено рік професійного сержанта. У зв’язку з цим командування гарнізону розпочало роботу щодо створення належної інфраструктури для ведення службової діяльності та організації дозвілля згаданої категорії військовослужбовців.
Одним із конкретних заходів при цьому є створення гарнізонного Клубу сержантів, як власного осередку корпоративної єдності, вільного спілкування і, за потреби, демократичних зібрань сержантського складу. Клуб буде інтегрувати місця для проведення офіційних колективних заходів, у тому числі із міжнародною участю, водночас – стане центром якісного дозвілля та психологічного розвантаження для сержантів та старшин.
Облаштування Клубу сержантів проводиться в приміщенні колишнього будинку офіцерів. Наразі внутрішні ремонтні роботи завершено, добігає кінця ремонт фасаду самої будівлі, наступним етапом стане відновлення прилеглої території.
Дуже приємно відзначити, що з початком виконання спланованих робіт до нас, військових, одразу почали звертатися люди з бажанням допомогти необхідними матеріалами.
Тож командування та особовий склад Кам’янець-Подільського гарнізону щиро дякують усім, хто долучився до цієї допомоги, а саме: директору ПП "БУДМОНТАЖСЕРВІС" Олександру ЗАЙЦЮ, голові Громадської організації "МИ КАМ’ЯНЧАНИ" Володимиру МЕЛЬНИЧЕНКУ, директору КП "Міськтепловоденергія" Валерію ГОРДІЙЧУКУ, директору ТзОВ "РОКОР" Олександру КОНЮШЕНКУ, директору ТзОВ "Поділбудсервіс" Андрію МАСТИКАШУ, голові правління Кам’янець-Подільського ПАТ "ГІПСОВИК" Володимиру ПОСТОВОМУ, голові Гуменецької сільської ради Інні АБДУЛКАДИРОВІЙ, директору ТОВ "ПОДІЛБУДСЕРВІС" Олексію ПАУРУ, начальнику філії "Кам'янець-Подільська ДЕД" Василю ЧОРНОМУ, директору ТзОВ "Дан-Сервіс" Валерію СЛОБОДЯНУ, директору ПП "КАПІТАЛ-БУД СУЧАСНЕ БУДІВНИЦТВО" Валерію КАНІЦЬКОМУ, директору ТзОВ "АНТЕЙ" Ірині СІКАЧИН, приватному підприємцю Олегу СВАРНИКУ, директору ТОВ "БАЗА БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ "БУМ" Роману ДЕМЧУКУ, директору філії ТзОВ "ВІКАНТ" Вадиму ОРЛОВУ.
Впевнені, комфорт і сучасність облаштованої території сторицею повернуться Вам відгуками та рекомендаціями як військовослужбовців гарнізону, так і наших міжнародних партнерів.
З повагою, колектив Кам’янець-Подільського гарнізону
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Скільки чашок кавових напоїв купуєте за день?
проголосували 83 відвідувачів
Купую одну каву в день.
22,9%
Упродовж дня купую 2-3 чашки кавових напоїв.
19,3%
Я не купую каву, а п'ю її дома, на роботі.
45,8%
Упродовж дня близько 5 чашок кавових напоїв споживаю.
2,4%
Більше 5.
0,0%
Я надаю перевагу чайові, готую самотужки.
9,6%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:09, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
19:07, 18 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі