• Головна
  • Автоцивілка - як зробити поліс максимально вигідним
Новини компаній
09:00, 3 липня 2020 р.

Автоцивілка - як зробити поліс максимально вигідним

Новини компаній

Автоцивілка - обов'язковий поліс для всіх автовласників в Україні. Як зробити так, щоб обов'язкова Автоцивілка забезпечила не тільки захист, а й приємні бонуси? Розбираємося разом зі страховою компанією ARX

Гнучка тарифікація

ОСЦВ В Україні пропонують близько 50 компаній - цей продукт сам по собі є досить стандартним і обмеженим з точки зору покриття. Проте навіть за базовим ОСЦВ можна успішно конкурувати, пропонуючи гнучку тарифікацію, що враховує максимальну кількість параметрів, які впливають на ціну.

Починаючи з минулого року ARX, практично єдина на Україні, застосовує сегментований підхід в розрахунку страхового платежу по ОСЦВ. Цей підхід враховує вік автомобіля, вік власника автомобіля і інші параметри, що дозволяє клієнтам отримувати індивідуальний підхід і справедливу ціну.

Додаткові опції

З 2019 році ARX пропонує унікальний продукт Автоцивілка «Все включено», який включає повне покриття витрат страхувальника при настанні ДТП з іншим учасником, пов'язаних як з відшкодуванням шкоди потерпілим, так і з відновленням власного автомобіля.

У разі настання ДТП потерпілому може бути відшкодовано до 1 000 000 грн. (в залежності від обраної опції). Також можна отримати відшкодування за своє авто в межах 130 000 грн.

Покриття збитків, завданих автомобілю потерпілої сторони, а також автомобілю клієнта, здійснюється без вирахування амортизаційного зносу деталей, що підлягають заміні (принцип «нове за старе»).

Купівля полісу онлайн і дистанційна продаж

З огляду на непросту ситуацію з коронавірусом, Автоцивілку можна придбати онлайн В даний час частка полісів, що купуються сайті компанії, становить близько 70%. Якщо ж говорити про оффлайн продажі, то це також може бути дистанційна продаж, коли співробітник компанії або агент випускає електронний поліс. При цьому клієнт може перебуваи вдома і підписати поліс за допомогою одноразового коду. В останні місяці частка електронних полісів в ARX сягає до 80%.

Дистанційне врегулювання і виплати

Клієнти ARX ніяк не відчули впливу карантину. Процеси врегулювання і обслуговування тривали в звичайному режимі - все завдяки інвестиціям, які компанія зробила свого часу в розвиток технологій дистанційного обслуговування клієнтів та IТ рішення.

Введення карантину не вплинуло і на виконання зобов'язань за договорами страхування: компанія виплачували і продовжує виплачувати в середньому по 1,5 млн. грн. в день в сегменті автострахування.

Всього за період карантину було виплачено близько 220 млн. грн. страхових відшкодувань.

«Антивірус» в подарунок - захист від COVID-19

З липня ARX запустила акцію, уть якої у тому, що всі роздрібні клієнти, які придбають або відновлять поліс ОСЦВ в компанії, отримають в подарунок поліс "Антивірус".

Це унікальний поліс страхування життя, що покриває ризик смерті з будь-якої причини і ризик госпіталізації з пневмонією будь-якого типу (в тому числі викликаної Covid - 19). При цьому термін дії подарункового поліса Антивірус становитиме 3 місяці, а страхова сума - 25 тис.грн. Акція триватиме 2 місяці. Якщо купувати поліс "Антивірус" окремо, страхова сума може досягати 200 000 грн

Оскільки ситуація з кількістю інфікованих в Україні не поліпшується, то такий подарунок для клієнтів компанії буде дуже актуальним!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...