• Головна
  • В Україні собак та котів більше не продаватимуть
11:40, 30 червня 2020 р.
Надійне джерело

В Україні собак та котів більше не продаватимуть

Фото: "Українська правда"

Фото: "Українська правда"

Відтепер домашні тварини будуть безоплатно передаватися притулкам для тварин або іншим установам для утримання тварин.

Кабінет Міністрів України схвалив постанову Мін’юсту про внесення змін до Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби. Повідомляє пресслужба Міністерства юстиції України.

Зокрема, Порядок доповнено положеннями, які врегульовують реалізацію тварин, які були конфісковані у господарів за рішенням суду.

Також не будуть виставлятися на продаж дикі тварини. Вони безоплатно передаватимуться притулкам для тварин, зоологічним паркам або іншим установам для утримання тварин.

До сьогоднішнього дня правила, які регулюють конфіскацію майна за рішенням суду, не передбачали жодних особливостей для ситуацій, коли конфісковувати доводилося диких або ж домашніх тварин (наприклад, за неналежне поводження з такими тваринами). Застосовувалася загальна процедура – конфісковану тварину виставляли на продаж на аукціоні. Сенсу у такій "конфіскації" було вкрай мало. Часто тварину за копійки викуповував попередній власник (який з нею неналежно поводився до цього). А навіть якщо тварина діставалася комусь іншому, то критерієм відбору такого нового власника була лише готовність заплатити найбільшу суму. Про добробут тварини мова не йшла. Сьогодні ми проблему вирішили. Продажу диких та домашніх тварин через аукціони більше не буде, – заявив Міністр юстиції Денис Малюська.

Крім цього, постанова передбачає, що нереалізовані у порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження", сільськогосподарські тварини безоплатно передаватимуться фізичним або юридичним особам відповідно до встановленого порядку.

Читайте також: "Тепер в Україні пенсії призначатимуться автоматично".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, для мене це зручний канал комунікації.
42,1%
Ні, я підписаний/на на Телеграм-канал, мене все влаштовує.
15,8%
Читаю новини безпосередньо на сайті.
36,8%
Переглядаю інформацію сайту через соціальну мережі Фейсбук, Твіттер.
0,0%
Слідкую за контентом у соціальній мережі Інстаграм.
5,3%
#собаки #коти #закон #притулок #установи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...