У Кам'янці-Подільському на фінансування проєктів громадських організацій виділено 50 тисяч гривень

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада, Ірина Ільницька
Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Відбувся щорічний захист програм (проєктів) неприбуткових громадських організацій від міської ради. На конкурс, бюджет якого цього року складав 50 тис. грн, подалося п’ять учасників.

Це – міська організація товариства Червоного Хреста України, міська організація ветеранів, ГО "Клуб змішаних єдиноборств "Гуни", міське відділення всеукраїнського об’єднання ветеранів, районна дитяча громадська організація "Клуб юних миротворців", повідомляє пресслужба Кам'янець-Подільської міської ради.

Вони презентували відповідно такі проєкти:

  • "Створення центру роботи з опікунами та оглядальниками людей похилого віку, осіб з інвалідністю та паліативних хворих";
  • "Розвиток аматорської культури серед ветеранів, людей похилого віку";
  • "Digital в спорті: пропаганда через соціальні мережі";
  • "Охорона довкілля";
  • "Оздоровчий військово-патріотичний табір Chekpoint-2020. Пропаганда здорового способу життя".

Члени комісії на чолі із заступником міського голови Вадима Савчука заслухали презентації та вирішили: на увагу заслуговують усі. Тому було вирішено, що кожна громадська організація отримає на свій проєкт по 10 тис. грн.

Наразі готується рішення виконавчого комітету про затвердження цих коштів.

У Кам'янці-Подільському на фінансування проєктів громадських організацій виділено 50 тисяч гривень, фото-1, Фото: Кам'янець-Поділсьька міська рада У Кам'янці-Подільському на фінансування проєктів громадських організацій виділено 50 тисяч гривень, фото-2, Фото: Кам'янець-Поділсьька міська рада У Кам'янці-Подільському на фінансування проєктів громадських організацій виділено 50 тисяч гривень, фото-3, Фото: Кам'янець-Поділсьька міська рада

Читайте також:"Держпродспоживслужба у Кам'янці перевірила пункти проведення ЗНО".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
44 перегляди у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!