КП "Міськтепловодоенергія" про якість питної води у Кам'янці-Подільському в період паводків

Фото: КП "Міськтепловодоенергія, Ірина Ільницька
Фото: КП "Міськтепловодоенергія

Через рясні дощі, які призвели до збільшення припливу води в річці Дністер, КП "Міськтепловоденергія" вживає усіх невідкладних комплексних заходів щодо очистки води під час паводку і несе незаплановані фінансові витрати, намагаючись перебороти наслідки стихії.

Західні області України наразі борються з паводком після щоденних інтенсивних дощів, а КП "Міськтепловоденергія" акумулювало усі потужності для того, щоб очистити і подати питну воду для мешканців Кам'янця-Подільського. Навіть під час найбільших повеней насосні станції КПМТВЕ ще жодного разу не припиняли свою роботу, як це сьогодні, нажаль, сталося в двох інших містах, зазначає пресслужба КП "Міськтепловодоенергія".

Станом на 24 червня рівень води в річці Дністер в районі села Цвіклівці (де розташований водозабір КП "Міськтепловоденергія") був дещо вищий від нормального, і це ще дякуючи Дністровській ГЕС, яка наразі втричі збільшила об’єми скиду води (за сьогоднішніми даними водоскид становить 2050 м3/c). І це не просто великі обсяги води,- така вода несе з собою бруд, сміття, намул. Зараз каламутність води на водозаборі становить 300 міліграм на літр, а норма – 5-6.

В екстреному порядку підприємство запасає хімічні реагенти (коагулянт, гіпохлорит) для того, щоб очистити воду та привести її до стандартів питної води України. Якщо при такій замуленості не посилити очистку та знезараження води, то крім коронавірусу в місті можуть з’явитися ще й кишкові захворювання.

Ми уважно стежимо за ситуацією та робимо все від нас залежне, аби мінімізувати для мешканців нашого міста негативний вплив високої води, – зауважив під час екстреної наради генеральний директор КПМТВЕ Валерій Гордійчук. В зв’язку з проходженням дощового паводку Дністровський водогін працює в посиленому режимі з погодинним бактеріологічним і хімічним контролем якості питної води. Адміністрація КПМТВЕ доводить до відома споживачів, що на даний час якість питної води повністю відповідає державним стандартам якості та не містить небезпечних домішок.

Читайте також:"Нові карантинні "але": Уряд вніс зміни до постанови".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
183 перегляди в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073