• Головна
  • КП "Міськтепловодоенергія" про якість питної води у Кам'янці-Подільському в період паводків
16:02, 26 червня 2020 р.
Надійне джерело

КП "Міськтепловодоенергія" про якість питної води у Кам'янці-Подільському в період паводків

Фото: КП "Міськтепловодоенергія

Фото: КП "Міськтепловодоенергія

Через рясні дощі, які призвели до збільшення припливу води в річці Дністер, КП "Міськтепловоденергія" вживає усіх невідкладних комплексних заходів щодо очистки води під час паводку і несе незаплановані фінансові витрати, намагаючись перебороти наслідки стихії.

Західні області України наразі борються з паводком після щоденних інтенсивних дощів, а КП "Міськтепловоденергія" акумулювало усі потужності для того, щоб очистити і подати питну воду для мешканців Кам'янця-Подільського. Навіть під час найбільших повеней насосні станції КПМТВЕ ще жодного разу не припиняли свою роботу, як це сьогодні, нажаль, сталося в двох інших містах, зазначає пресслужба КП "Міськтепловодоенергія".

Станом на 24 червня рівень води в річці Дністер в районі села Цвіклівці (де розташований водозабір КП "Міськтепловоденергія") був дещо вищий від нормального, і це ще дякуючи Дністровській ГЕС, яка наразі втричі збільшила об’єми скиду води (за сьогоднішніми даними водоскид становить 2050 м3/c). І це не просто великі обсяги води,- така вода несе з собою бруд, сміття, намул. Зараз каламутність води на водозаборі становить 300 міліграм на літр, а норма – 5-6.

В екстреному порядку підприємство запасає хімічні реагенти (коагулянт, гіпохлорит) для того, щоб очистити воду та привести її до стандартів питної води України. Якщо при такій замуленості не посилити очистку та знезараження води, то крім коронавірусу в місті можуть з’явитися ще й кишкові захворювання.

Ми уважно стежимо за ситуацією та робимо все від нас залежне, аби мінімізувати для мешканців нашого міста негативний вплив високої води, – зауважив під час екстреної наради генеральний директор КПМТВЕ Валерій Гордійчук. В зв’язку з проходженням дощового паводку Дністровський водогін працює в посиленому режимі з погодинним бактеріологічним і хімічним контролем якості питної води. Адміністрація КПМТВЕ доводить до відома споживачів, що на даний час якість питної води повністю відповідає державним стандартам якості та не містить небезпечних домішок.

Читайте також:"Нові карантинні "але": Уряд вніс зміни до постанови".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, для мене це зручний канал комунікації.
42,1%
Ні, я підписаний/на на Телеграм-канал, мене все влаштовує.
15,8%
Читаю новини безпосередньо на сайті.
36,8%
Переглядаю інформацію сайту через соціальну мережі Фейсбук, Твіттер.
0,0%
Слідкую за контентом у соціальній мережі Інстаграм.
5,3%
#Міськтепловодоенергія #вона #паводки #каламутність води
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...