• Головна
  • Кам'янець-Подільському районному центру первинної медико-санітарної допомоги виділили 20 тисяч гривень
11:10, 17 червня 2020 р.
Надійне джерело

Кам'янець-Подільському районному центру первинної медико-санітарної допомоги виділили 20 тисяч гривень

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

11 червня відбулося пленарне засідання сорок п’ятої сесії Кам’янець-Подільської районної ради. На порядок денний було винесено близько 20 питань.

Незважаючи на обговорення та гарячі дискусії, щодо деяких з них депутати так і не дійшли згоди. А от щодо питання внесення змін до районного бюджету на 2020 рік вони таки прийняли рішення, затвердивши проведення перерозподілу окремих видатків з бюджету Кам’янець-Подільського району. Повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської РДА.

Як поінформував начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик, попри складну соціально-економічну ситуацію, спричинену поширенням коронавірусної інфекції, дохідна частина районного бюджету збільшилася на 1 мільйон 362 тисячі 938 гривень завдяки збільшенню обсягу субвенції з обласного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" на суму 799 тисяч 903 гривень та збільшенню іншої субвенції з бюджетів ОТГ та сільських рад в сумі 110 тисяч 130 гривень (по загальному фонду).

Окрім того, по спеціальному фонду спостерігається збільшення субвенції з обласного бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції в сумі 132 тисячі 905 гривень та за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету в сумі 320 тисяч гривень.

Відповідно до цього, на суму 1 мільйон 362 тисячі 938 гривень збільшено й видаткову частину районного бюджету.

Згідно із рішенням депутатів, 420 тисяч 115 гривень спрямовано на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" для закупівлі засобів навчання та обладнання (крім комп’ютерного) для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції "Нова українська школа" (201 тисяча 276 гривень) та сучасних меблів для початкових класів "Нової української школи" (218 тисяч 839 гривень). Ще 379 тисяч 788 гривень спрямовано на закупівлю комп’ютерного обладнання для початкових класів у рамках Концепції "Нова українська школа".

Окремо виділено 132 тисячі 905 гривень на ремонт обладнання та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти.

Не залишилися без уваги при розподілі бюджету й питання охорони здоров’я та соціального захисту населення. Так, 10 тисяч гривень спрямовано для потреб Кам'янець-Подільської центральної районної лікарні на протиепідемічні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-nCoV.

Кошти в сумі 20 тисяч гривень спрямовано для потреб Кам'янець-Подільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги: 10 тисяч гривень - на придбання медичного обладнання та засобів захисту для забезпечення захисту медичного персоналу на період карантинних заходів із запобігання поширення COVID-19, ще 10 тисяч гривень - на придбання запчастин для транспортних засобів, що здійснюють перевезення хворих на гемодіаліз. Вказані кошти в загальній сумі 30 тисяч гривень були делеговані Староушицькою селищною ОТГ.

Що стосується соціального захисту населення, то на ці потреби передано 80 тисяч 130 гривень:

  • утримання соціальних працівників з надання соціальних послуг дома Територіального центру соціального обслуговування – 55 тисяч 432 гривень (кошти делеговано Кам’янською та Орининською сільськими радами);
  • утримання фахівців із соціальної роботи Кам'янець-Подільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – 19 тисяч 698 гривень (кошти передано Орининською сільською радою);
  • виконання заходів Програми фінансової підтримки діяльності громадських ветеранських організацій на 2019-2023 роки – 5 тисяч гривень (кошти передано Слобідсько-Кульчієвецькою сільською ОТГ).

Окремо за рахунок збільшення іншої субвенції із спеціального фонду обласного бюджету в сумі 320 тисяч гривень спрямовано головному розпоряднику бюджетних коштів – управлінню фінансів районної державної адміністрації для перерахування іншої субвенції Орининській сільській раді на будівництво водопровідної мережі в с.Оринин.

Також депутати своїм рішенням затвердили перерозподіл коштів по галузі освіти. У зв’язку зі зменшенням бюджетних асигнувань по програмі "Шкільний автобус" на 2020 рік у сумі 106 тисяч 380 гривень збільшено видатки для закупівлі засобів навчання та обладнання (крім комп’ютерного) для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції "Нова українська школа" (22 тисячі 364 гривень) та сучасних меблів для початкових класів "Нової української школи" (24 тисячі 316 гривень).

За рахунок зменшення вказаних асигнувань виділено також 42 тисячі 200 гривень на закупівлю комп’ютерного обладнання для класів "Нової української школи" та збільшено видатки на суму 17 тисяч 500 гривень на виконання заходів Програми "Діти Кам’янеччини" на 2016-2020 роки.

Окрім того, 16 тисяч 100 гривень, що вивільнилися за рахунок залишку асигнувань, які утворилися на 1 квітня поточного року по КНП "Староушицька районна лікарня № 3" та КНП "Орининська районна лікарня №2", за рішенням депутатів, спрямовано для потреб Кам'янець-Подільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги на оплату енергоносіїв.

Читайте також:"У Кам’янці-Подільському рятувальники надали допомогу у буксируванні автівок".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чекатиму, доки відкриють кордони, і поїду в Європу/Азію/Африку/Америку.
19,7%
Оберу один із варіантів відпочинку в Україні.
25,4%
Не маю коштів на відпочинок.
45,1%
Не планую літній відпочинок, адже після довгого карантину хочеться попрацювати.
9,9%
#сесія #пленарне засідання #кошти #бюджет #освіта #медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...