• Головна
 • Хмельницька ОДА дозволила Кам'янцю-Подільському та району відкривати готелі, садки, фітнес-центри, ресторани
17:44, 12 червня 2020 р.
Надійне джерело

Хмельницька ОДА дозволила Кам'янцю-Подільському та району відкривати готелі, садки, фітнес-центри, ресторани

Фото: "shutterstock.com"

Фото: "shutterstock.com"

Сьогодні, 12 червня, відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На засіданні були прийняті ряд рішень щодо послаблення протиепідеміологічних заходів.

Головам районних державних адміністрацій та органам місцевого самоврпдування дозволити:

 • Регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
 • Регулярні та нерегулярні пасажирсьгі перевезення автомобільним транспоргом у приміському та міжмісьому внутрішньообласному сполученні. При цьому зобов’язати перевізників, маршрути пасажирських перевезень яких пролягають через міста Нетішин та Старокостяитинів здійснювати посадку та висадку пасажирів виключно на автостанціях. Перевезення здійснювати за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння.
 • Регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць доля сидіння.
 • Міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом між регіонами в межах кількості місць для сидіння.

Також, головам районних державннх адміністрацій та органів місцевого самоврядування, за виключеітням міста Старокостянтинів, дозволити:

 • проведения спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб;
 • діяльність готелів;
 • проведення релігійних заходів;
 • відвідування закладів дошкільної освіти;
 • роботу закладів фізичної купьтури i спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведения групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб);
 • відвідування занять в гpyпax не більше ніж 10 осіб в установах та закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестаціі в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестаціі здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов'язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах;
 • діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях;
 • діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше одніеї особи на 5 кв. метрах площі приміщення;
 • діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
 • особам, які досягли 60-річного віку, не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції

Комісія з питань ТЕБ та НС дозволитн перевезення пасажирів залізничним транспортом дальнього сполучення Київ — Хмельницький та приміського сполучення Жмеринка — Гречани, Хмельницький — Волочиськ, в межах кількості місць для сидіння.

Читайте також:"Кількість інфікованих COVID-19 у Кам'янці-Подільському та районі наближається до 200".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Де б ви хотіли жити?
проголосував 51 відвідувач
Квартира.
25,5%
Приватний будинок.
74,5%
#послаблення карантину #пом'якшення #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Оперативна інформація про COVID-19 (коронавірус) на території міста Кам'янець-Подільський та Кам'янець-Подільського району. "3849.com.ua" працює для вашої безпеки.
live comments feed...