
14:37, 12 червня 2020 р.
Надійне джерело
На території Кам'янець-Подільської ЗОШ №1 будують спортивний майданчик

Фото: Михайло Сімашкевич, Фейсбук
Співпраця громади та влади дає результати. На території ЗОШ №1 розпочато роботи з будівництва спортивного майданчика.
Про деталі будівництва повідомив міський голова Михайло Сімашкевич на власній Фейсбук-сторінці:
Нагадаю, проєкт здобув перемогу в рамках програми Громадський бюджет. Відтак, отримав фінансування у 200 тис. грн. Майданчик, зокрема, передбачає облаштування поля для міні-футболу та бігову доріжку.
Читайте також: "У Кам’янці ремонтують дім для пластунів".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
Вчора
15:12
26 червня
ТОП новини
Оголошення
15:15, 22 червня
13:20, 21 червня
17:03, 16 червня
10:09, 18 червня
1
Коментарі