У Кам'янці курсант "ніс службу" у стані алкогольного сп'яніння

У Кам'янці курсант "ніс службу" у стані алкогольного сп'яніння , Книш Маргарита

Враховуючи недоцільність проінформованості, команда сайту міста "3849.com.ua" вносить корективи щодо наступного: командиром навчального батальйону в/ч А1884 Олійником О.Ю. було складено протокол щодо курсанта, який перебував у стані алкогольного сп'яніння на території військової частини А1884, по вул. Гагаріна, 56 м. Кам'янець-Подільський.

До Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов протокол про адміністративне правопорушення, складеного т.в.о. командира навчального батальйону в/ч А1884 Олійником О.Ю., щодо притягнення курсанта до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 172-20 КУпАП, так як останній близько 00 год. 30 хв. 03.06.2020 року, перебував на території військової частини А1884, по вул. Гагаріна, 56 м. Кам'янець-Подільський, у нетверезому стані. Повідомляється у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Відповідно до висновку щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного сп'яніння, встановлено, що курсант перебуває у стані алкогольного сп'яніння (результат 0,5 проміле). Таким чином, військовослужбовець виконував обов'язки військової служби в нетверезому стані, в умовах особливого періоду.

Кам'янець-Подільським міськрайонним судом було вирішено, що формулювання обвинувачення у вищевказаній формі є неконкретним, не зрозуміло, яке саме порушення ставиться у вину курсанта, що робить не можливим об'єктивний розгляд справи.

Враховуючи вищезазначене, матеріали справи щодо військового підлягають поверненню до в/ч А1884 для належного оформлення.

Увага! Матеріал опублікований повторно на сайті "3849.com.ua", перша публікація містила некоректне викривлене трактування постанови з державного реєстру. Журналіст сайту не до кінця розібравшись в ситуації подала матеріал, ніби в стані алкогольного сп'яніння перебував командир. Просимо вибачення в осіб, яких стосувалась дана справа, інформація відредагована.

Читайте також: "Сьогодні в Україні закінчується додаткова реєстрація на ЗНО".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
264 перегляди в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073