• Головна
  • У Кам'янці курсант "ніс службу" у стані алкогольного сп'яніння
Спростування
17:20, 9 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Кам'янці курсант "ніс службу" у стані алкогольного сп'яніння

Спростування
У Кам'янці курсант "ніс службу" у стані алкогольного сп'яніння

Враховуючи недоцільність проінформованості, команда сайту міста "3849.com.ua" вносить корективи щодо наступного: командиром навчального батальйону в/ч А1884 Олійником О.Ю. було складено протокол щодо курсанта, який перебував у стані алкогольного сп'яніння на території військової частини А1884, по вул. Гагаріна, 56 м. Кам'янець-Подільський.

До Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов протокол про адміністративне правопорушення, складеного т.в.о. командира навчального батальйону в/ч А1884 Олійником О.Ю., щодо притягнення курсанта до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 172-20 КУпАП, так як останній близько 00 год. 30 хв. 03.06.2020 року, перебував на території військової частини А1884, по вул. Гагаріна, 56 м. Кам'янець-Подільський, у нетверезому стані. Повідомляється у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Відповідно до висновку щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного сп'яніння, встановлено, що курсант перебуває у стані алкогольного сп'яніння (результат 0,5 проміле). Таким чином, військовослужбовець виконував обов'язки військової служби в нетверезому стані, в умовах особливого періоду.

Кам'янець-Подільським міськрайонним судом було вирішено, що формулювання обвинувачення у вищевказаній формі є неконкретним, не зрозуміло, яке саме порушення ставиться у вину курсанта, що робить не можливим об'єктивний розгляд справи.

Враховуючи вищезазначене, матеріали справи щодо військового підлягають поверненню до в/ч А1884 для належного оформлення.

Увага! Матеріал опублікований повторно на сайті "3849.com.ua", перша публікація містила некоректне викривлене трактування постанови з державного реєстру. Журналіст сайту не до кінця розібравшись в ситуації подала матеріал, ніби в стані алкогольного сп'яніння перебував командир. Просимо вибачення в осіб, яких стосувалась дана справа, інформація відредагована.

Читайте також: "Сьогодні в Україні закінчується додаткова реєстрація на ЗНО".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чекатиму, доки відкриють кордони, і поїду в Європу/Азію/Африку/Америку.
19,7%
Оберу один із варіантів відпочинку в Україні.
25,4%
Не маю коштів на відпочинок.
45,1%
Не планую літній відпочинок, адже після довгого карантину хочеться попрацювати.
9,9%
#курсант #сп'яніння #батальйон #протокол
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...