• Головна
  • В Україні хочуть продати дев'ять в'язниць, бо нікого садити
15:50, 5 червня 2020 р.
Надійне джерело

В Україні хочуть продати дев'ять в'язниць, бо нікого садити

Фото: УНН

Фото: УНН

Наразі в Україні є 27 законсервованих в’язниць, використовувати які неможливо та й немає ким заповнювати. Тому в Мін’юсті пропонують їх закрити та продати.

Відповідний законопроект "Про внесення змін до бюджетного кодексу України" №3591 зареєстровано у Верховній Раді. Повідомляє пресслужба Міністерства юстиції України.

Автори документу впевнені, що такий крок дозволить використовувати 70% надходжень від продажу законсервованих в’язниць на нове будівництво і реконструкцію старої в’язничної інфраструктури.

На сьогодні в Україні існує 27 законсервованих в’язниць, використовувати які, наприклад, для розвантаження слідчих ізоляторів, неможливо. Крім того, за останні три роки наповнення в’язниць скоротилось і стабілізувалось приблизно на рівні 35 тис осіб. Зважаючи на це, в Мін’юсті вважають за доцільне закрити у 2020 році 9 установ виконання покарань і донаповнити "відповідні по режиму тюрми, оптимізуючи таким чином видатки на тюремну систему".

Завдяки продажу законсервованих в’язниць можна буде винести старі слідчі ізолятори за межі міст або у промзону, підвищити стандарти утримання ув’язнених та дотримання їхніх прав та зменшити витрати на поточне утримання СІЗО завдяки енергоефективності та відсутності потреби у постійних ремонтах.

Таким чином, реалізація цього законопроєкту поліпшить умови тримання засуджених та осіб, узятих під варту, в установах виконання покарань без додаткового залучення коштів з державного бюджету та зменшить витрати на утримання закритих установ.

Читайте також: "У Кам’янці покарали водія штрафом 17 тисяч гривень".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#в'язниця #продаж #кодес #міністерство юстиції
3,5
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...