• Головна
  • Кам'янецька викладачка отримає персональну стипендію
13:29, 5 червня 2020 р.
Надійне джерело

Кам'янецька викладачка отримає персональну стипендію

Фото: "Коломия сьогодні"

Фото: "Коломия сьогодні"

11 березня 2020 року у Хмельницькій обласній державній адміністрації відбулось  засідання комісій з присудження персональних стипендій провідним митцям області та обдарованим дітям і творчій молоді.

Зважаючи на карантинні заходи, спричинені пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, урочисте вручення персональних стипендій провідним митцям області, обдарованим дітям і творчій молоді, які за рішенням конкурсних комісій визнані найдостойнішими, було відмінено. Повідомляє прес служба Хмельницької ОДА.

Однак, персональні стипендії та дипломи обов’язково попрямують до своїх власників. 

Персональні стипендії присуджуються на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік. Щомісячно протягом року стипендіати серед обдарованих дітей і творчої молоді будуть отримувати по "500" гривень, а стипендіати серед провідних митців області по "700" гривень для розвитку свого таланту та стимул для подальшої роботи.

Мета цієї акції – матеріальна підтримка та заохочення до творчої діяльності митців, сприяння всебічному гармонійному розвитку талановитих дітей.

Відповідно до розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації від 29.12.2005 року №530/2005-р "Про персональні стипендії для провідних митців області" та рішення комісії по присудженню персональних стипендій для провідних митців області персональні стипендій у 2020 році присуджено:

Гнатюк Олені Анатоліївні – викладачу Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв.

Читайте також: "У Кам'янці з'явилася можливість визначити, чи перехворіла людина".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стипендія #викладач #школа мистецтв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...