• Головна
  • На Кам'янеччині перевірили якість води у зв'язку із поширенням COVID-19
14:28, 25 травня 2020 р.
Надійне джерело

На Кам'янеччині перевірили якість води у зв'язку із поширенням COVID-19

Фото: "ternopil.te.ua"

Фото: "ternopil.te.ua"

На виконання Указу Президента України про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" та згідно з доручення т. в. о. Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Ольги Шевченко.

Фахівці Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області продовжують роботу по здійсненню контролю за якістю питної води в джерелах децентралізованого водопостачання.

Так, з 19 по 25 травня проведено позапланову перевірку джерел децентралізованого водопостачання на території Жванецької сільської ради. Відбір проб проводився на відповідність нормативним вимогам за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками у Хмельницьку регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби.

Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області зверталась увага і на санітарно-технічний стан криниць, зокрема, на наявність та справність зовнішнього накриття криниць, огорожі, підставки під відро, цілісність відмостки навколо оголовка.

Читайте також:"Завтра у Кам'янці-Подільському хлоруватимуть воду".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Моя дитина піде з 1 червня у садочок.
22,5%
Не піде, боюсь пускати.
56,8%
Не піде, бо вже літні канікули.
20,7%
#перевырка води #криниці #екологія #санітрані норми
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Оперативна інформація про COVID-19 (коронавірус) на території міста Кам'янець-Подільський та Кам'янець-Подільського району. "3849.com.ua" працює для вашої безпеки.
Оголошення
live comments feed...