• Головна
  • Кам'янець-Подільський район отримає понад 14 мільйонів гривень субвенцій
12:49, 21 травня 2020 р.
Надійне джерело

Кам'янець-Подільський район отримає понад 14 мільйонів гривень субвенцій

Фото: "wikiwand.com/uk"

Фото: "wikiwand.com/uk"

9 мільйонів 528 тисяч 780 гривень субвенції з державного та обласного бюджетів спрямовано для потреб Кам’янець-Подільського району згідно з рішенням, яке прийняли депутати Хмельницької обласної ради на минулій сесії, що відбулася 8 травня, розглядаючи питання "Про внесення змін до обласного бюджету Хмельницької області на 2020 рік".

Згідно з цим рішенням, відповідні субвенції та додаткові дотації з держбюджету в загальній сумі 5 мільйонів 164 тисячі 576 гривень отримали і селищна та сільські об’єднані територіальні громади району, повідомляє пресслужба Кам'янець-Подільської РДА.

Окремою статтею, згідно з рішенням сесії, виділено кошти на виконання інвестиційних проєктів в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. В нашому районі таких об’єктів налічується три — Шутновецька, Голосківська та Вихватновецька амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Остаточно завершити будівництво цих закладів планується у поточному бюджетному році.

Отже, із зазначених вище 9 мільйонів, які виділено для потреб Кам’янець-Подільського району, 6 мільйонів 431 тисячу 300 гривень за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету спрямовано на утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

Окремо для потреб освітньої галузі району виділено 1 мільйон 59 тисяч 580 гривень за рахунок коштів освітньої субвенції. Зокрема:

  • 800 200 гривень – на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції (на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів);
  • 126 475 гривень — для надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету 132 905 гривень – на ремонт обладнання та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти за рахунок залишку коштів освітньої субвенції.

Для забезпечення потреб медичної галузі району відповідно до рішення сесії спрямовано 1 мільйон 655 тисяч 879 гривень:

  • 390 600 гривень – на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції (видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет);
  • 1 240 300 гривень - на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином);
  • 24 979 гривень – пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету.

62 тисячі 21 гривню виділено для потреб сфери соціального захисту населення. В цю суму входить:

  • 27 817 гривень – на компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету;
  • 34 204 гривень – на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету.

На будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт мереж водопостачання і водовідведення за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету виділено 320 тисяч гривень.

Розподіл коштів між об’єднаними територіальними громадами Кам’янець-Подільського району, згідно з рішенням депутатів обласної ради, виглядає так.

Гуменецька сільська об’єднана територіальна громада профінансована в розмірі 2 мільйони 260 тисяч 311 гривень. З них 1 мільйон 994 тисяч 100 гривень направлено на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету; 148 тисяч 230 гривень – на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету; 117 тисяч 981 гривня — на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти за рахунок залишку коштів освітньої субвенції.

Китайгородській сільській об’єднаній територіальній громаді спрямовано 543 тисячі гривень на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету.

Колибаївській сільській об’єднаній територіальній громаді спрямовано 389 тисяч 565 гривень. З них 324 тисячі 300 гривень - на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету; 65 тисяч 265 гривень — на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету.

Слобідсько-Кульчієвецька сільська об’єднана територіальна громада за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету отримала 670 тисяч 300 гривень на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони. На ці ж цілі Жванецькій сільській об’єднаній територіальній громаді спрямовано 575 тисяч 300 гривень, а Староушицькій селищній об’єднаній територіальній громаді — 726 тисяч 100 гривень.

Депутати також ухвалили рішення виділити кошти на виконання інвестиційних проєктів у рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Так, в сумі 801 тисяча 496 тисяч гривень профінансоване закінчення будівництва Голосківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, готовність якої наразі складає 90%. 1 мільйон 257 тисяч 901 гривню виділено на завершення будівництва Вихватновецької АЗПСМ, готовність якої складає 85%. На завершення робіт в Шутнівецькій АЗПСМ, котра на 92% готова до експлуатації, виділено 666 тисяч 201 гривню.

Читайте також:"Антирейтинг COVID-19: Кам'янець-Подільський район посідає III місце в області".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кам'янець-Подільський район #ОТГ #громади #субвенція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...