• Головна
  • Підприємницю із Кам’янця ледь не оштрафували за порушення карантину
14:29, 15 травня 2020 р.
Надійне джерело

Підприємницю із Кам’янця ледь не оштрафували за порушення карантину

Фото: "Головбух"

Фото: "Головбух"

Підприємницю з Кам’янця-Подільського, яка подарувала шкарпетки товаришу сина, ледь не оштрафували за порушення карантину.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд закрив провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності місцеву підприємницю за ст.44-3 КУпАП ("Порушення правил карантину").

Про це свідчить постанова суду від 12 травня, повідомляє пресслужба НГП.

За матерілами справи близько 15.30 год. 28 квітня у торговому кіоску на вул.Князів Коріатовичів у Кам’янці-Подільському Подільський жінка здійснювала продаж шкарпеток "Nіке" в кількості одна пара за 18 грн, чим порушила вимоги п.п. 8 п. 2 Постанови КМУ №211 від 11.03.2020 року і адміністративне правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП.

У суді підприємниця не визнала своєї вини і пояснила, що на своєму робочому місці розпаковувала отриманий товар. Коли до неї підійшов знайомий її сина, вона подарувала йому шкарпетки. Просила закрити провадження по справі у зв`язку із відсутністю складу адміністративного правопорушення в її діях.

Натомість, зі слів поліцейського, який склав адмінпротокол, випливає: 28 квітня на вул. Князів Коріатовичів, здійснюючи перевірку дотримання вимог Постанови КМУ №211 від 11.03.2020 року, виявив адміністративне правопорушення ст.44-3 КУпАП – жінка здійснила продаж шкарпеток хлопцеві. При цьому продані шкарпетки не вилучав. Сам факт правоохоронець зафіксував на відео та склав протокол про адміністративне правопорушення.

Водночас поліцейський визнав: особисто не бачив, щоб підприємниця продавала шкарпетки, це йому відомо зі слів колег, які йому допомагали. Письмових пояснень від свідка (хлопця, якому буцімто продали товар) не відбирав, інших доказів винуватості особив нього немає і надати не може, при вирішенні вказаної справи покладається на думку суду.

У судовому засіданні свідок підтвердив, що дійсно 28 квітня проходив повз торговий кіоск, де побачив маму свого товариша, яка подарувала йому шкарпетки. Коли він відійшов від кіоску несподівано з`явились працівники поліції і безпричинно почали його опитувати. Він подумав, що його звинувачують в крадіжці шкарпеток, які йому подарували, про що розповів працівникам поліції, які записували пояснення з його слів, але прочитати пояснення не дали. Чому в поясненні написано, що він купив шкарпетки, пояснити не може. Вважає, що пояснення може дати працівник поліції, які відбирав в нього пояснення і в залі суду його немає.

Працівниками поліції до протоколу не долучено письмових доказів, якими підтверджується, що особа вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП, а саме порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб". Відтак, у відповідності до ст. 62 Конституції України, ст. 7 п. 1 ст. 247 КУпАП, провадження по справі підлягає закриттю, в зв'язку з відсутністю у її діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП. З переглянутого відео в судовому засіданні, наданого працівниками поліції, підприємниця чітко вказує про те, що подарувала шкарпетки. Поряд з цим відсутня на відео інформація про продаж майна, що свідчить про відсутність адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП, – сказано у постанові суду.

Читайте також: "У Кам’янці-Подільському припинено діяльність грального закладу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Коронавірус - це...
проголосувало 87 відвідувачів
Глобальна змова
29,9%
Вигадка
3,4%
Реальна епідемія
62,1%
Не знаю, але боюсь
2,3%
Важко відповісти
0,0%
Інше
2,3%
#карантин #порушення карантину #постанова суду
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Оперативна інформація про COVID-19 (коронавірус) на території міста Кам'янець-Подільський та Кам'янець-Подільського району. "3849.com.ua" працює для вашої безпеки.
Оголошення
live comments feed...