• Головна
  • Ставки на футбол в Україні: що слід знати початківцям
Новини компаній
16:58, 4 травня 2020 р.

Ставки на футбол в Україні: що слід знати початківцям

Новини компаній

Про ставки на футбол в Україні відомо, мабуть, кожному. Чули про них і ті, хто зовсім не цікавиться футболом, адже це свого роду і азартна розвага, і хобі, і чудовий спосіб заробляти кошти. Особливо популярним беттінг став тоді, коли на законодавчому рівні заборонили казино в Україні. Прихильники азартних розваг обрали для себе не менш цікаву альтернативу – футбольні ставки.

Особливості й специфіка футбольних ставок

Ставки на футбол в Україні: що слід знати початківцям, фото-1

Користувачі мережі доволі часто шукають інформацію про те, як правильно робити ставки на футбол. Варто відзначити, що сам процес – це своєрідна гра в екстрасенса, адже потрібно робити прогнози щодо результатів майбутніх матчів: хто отримає перемогу, з яким рахунком. Сьогодні також можна спробувати вгадати будь-яку подію, пов’язану з футбольним матчем, наприклад: можливий склад команд, кількість виданих арбітром карток і здійснених замін упродовж гри.

І якщо раніше для здійснення прогнозів треба було особисто відвідувати букмекерську контору, то сьогодні все стало значно зручніше, адже робити ставки можна онлайн. Саме тому такий вид розваг і заробітку стає все більш популярним, адже сучасні люди все більше цінують свій час. До того ж останнім часом збільшилася кількість можливих стратегій у ставках, що тільки посилює азарт навіть у досвідчених бестерів.

Досвідчені гравці уже добре знають, що не варто робити ставки на першому ж сайті, який видасть вам пошук. Тому для новачків головна порада – добре вивчити ринок і пропозиції, а лише тоді обирати найкращий варіант і спробувати себе, поставивши незначну суму коштів, аби мінімізувати втрати.

Різновиди ставок

Ставки на футбол в Україні: що слід знати початківцям, фото-2

Серед пропозицій онлайн-букмекерів є велика кількість різноманітних варіантів ставок: від стандартних і традиційних до більш цікавих і специфічних. Зокрема, можна здійснити ставки на:

  • кількість карток: як жовтих, так і червоних. Причому можна прогнозувати кількість карток в цілому за матч або ж загалом для команди чи окремого гравця. Також бувають ставки на загальну кількість зафіксованих порушень за гру або футбольний сезон;
  • офсайди: спробуйте передбачити загальну кількість офсайдів під час матчу;
  • попадання у перекладину: спрогнозуйте кількість невдалих ударів по воротах не тільки в матчі, а й у конкретної команди впродовж сезону;
  • переможця під час додаткового часу;
  • переможця за результатами серії пенальті;
  • на те, чи буде абсолютна перемога. Зазвичай ці ставки мають високі коефіцієнти;
  • команду, яка виграє перший тайм, проте не гру в цілому. Такі ставки також мають високі коефіцієнти, а отже, і виграші.

Отож, ставки на спорт – це не просто звичне передбачення переможця. Процес можна зробити значно цікавішим і азартнішим з допомогою вищеперерахованих маркетів.

Кілька порад для перемоги

Ставки на футбол в Україні: що слід знати початківцям, фото-3

Лише новачки можуть вважати, що ставки на футбол – це звичайне вгадування. Так може пощастити один раз або ж і два. Проте з часом доведеться відчути усю гіркоту поразки. Досвідченні беттери користуються певними стратегіями, аби отримати виграш.

1. Мартингейл – найбільш популярний метод, згідно з яким треба подвоювати ставку, якщо попередня ставка була програшна. Проте важливо уміти вчасно зупинятися, аби не програти усі кошти. Звісно ж, високі виграші можливі лише за умови високої суми банку.

2. Система Міллера – метод полягає у вмінні знаходити насправді цінні матчі. Існує така закономірність: якщо букмекери занадто перебільшують сили однієї із команд, отже, слід поставити на іншу, адже коефіцієнти будуть завищені. Хоч у цій системі ризики занадто високі, проте і виграші особливо приємні. У такому різновиді беттінгу передбачений мінімальний банк.

3. Експреси -  це метод, який також може забезпечити значні виграші. Полягає у тому, що треба робити прогнози безпосередньо під час матчів. Проте слід бути дуже уважним і впродовж матчу, бути добре обізнаним і в результатах попередніх ігор команд.

Ставки на футбол можуть бути способом гідного заробітку, а за умови, що ви любите цей вид спорту – чудовим відпочинком і хобі. Обирайте Фаворит – і поєднуйте приємне с корисним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...