• Головна
  • Уряд затвердив територіальні межі Кам'янець-Подільської ОТГ
18:44, 30 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Уряд затвердив територіальні межі Кам'янець-Подільської ОТГ

Зображення: Михайло Сімашкевич, Фейсбук

Зображення: Михайло Сімашкевич, Фейсбук

Кабінет Міністрів України на засіданні 29 квітня затвердив перспективні плани формування територій громад Херсонської, Хмельницької, Луганської областей.

"Урядовий портал" повідомляє:

Затвердили перспективні плани формування територій громад трьох областей. Вони були напрацьовані з депутатським корпусом, з експертами, з регіональними елітами. Тобто це черговий етап, який наближує нас до завершення реформи децентралізації і формування правильних, оптимальних планів адміністративно територіального устрою нашої держави, – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він підкреслив, що всі плани пройшли не один раунд перемовин та дискусій і в підсумку повинні забезпечити формування спроможних громад.

Саме такі громади зможуть надавати українцям якісні сервіси і якісні адміністративні послуги, - підсумував Глава Уряду.

Слід також додати, що затвердження перспективних планів сприятиме, зокрема, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів із розрахунку на одного мешканця громади приблизно удвічі. Це означає більші можливості для розвитку, відновлення інфраструктури, залучення інвестицій тощо.

За даними Міністерства розвитку громад та територій України, в Луганській області передбачено 37 спроможних (об’єднаних) територіальних громад, у Херсонській – 49, у Хмельницькій – 60. Плани охоплюють 100% територій областей.

Завдяки прийнятим планам покращиться інвестиційне середовище для фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, що здійснюють підприємницьку діяльність. Ці територіальні громади будуть здатні надавати населенню якісні послуги, що створить більш комфортні умови проживання жителів, збільшаться надходження до місцевих бюджетів, що сприятиме підсиленню спроможності громад, відновленню інфраструктури, створить сприятливі умови для подальшого залучення інвестицій та розвитку регіонів, – прокоментував рішення Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Міський голова Кам'янця-Подільського на власній Фейсбук-сторінці зазначив:

Друзі, історичний момент! Кам’янець-Подільський розширює свої кордони. Кабмін нарешті затвердив перспективний план формування території нашої області. Згідно з ним, до Кам'янця-Подільського (ОТГ) приєднуються: Зіньковецька сільська рада (Зіньківці); Довжоцька сільрада (Довжок, Нагоряни); Рихтівська (Рихта, Лісківці); Колибаївська (Колибаївка, Смотрич, Вільховець, Червона Чагарівка); Ходоровецька (Ходорівці, Острівчани, Княгинин). З чим нас усіх і вітаю!

Читайте також:"Юні кам'янчани долучились до онлайн-акції "Книга, яку я читаю зараз".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#децентралізація #ОТГ #громада
3,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...