• Головна
  • Чи можна буде оплатити комунальні послуги через Інтернет?
13:53, 18 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Чи можна буде оплатити комунальні послуги через Інтернет?

Фото: "nashapolsha.pl"

Фото: "nashapolsha.pl"

Днями поширилася інформація щодо неможливість провести електронні платежі без ідентифікації.

З 28 квітня 2020 року стане неможливою дистанційна оплата комуналки без ідентифікації. А також стане неможливо отримати переказ від близьких, оплатити послуги, купити передплачену карту, скористатися безготівковими коштами, - повідомляє пресслужба "Блог права".

Нібито таким способом Уряд вирішив боротися із відмиванням доходів.

Але, давайте будемо звертатися до офіційних джерел з цього приводу, оскільки питання серйозне і не тільки в умовах карантину.

І ось, Національний банк України нарешті надав свої офіційні роз’яснення.

З 28 квітня 2020 року встановлюються оновлені вимоги до переліку інформації про платника та отримувача, що повинна супроводжувати переказ коштів, однак це, за оцінками Національного банку України, не матиме суттєвого впливу на здійснення переважної більшості операцій із переказу коштів.

Нові вимоги запроваджуються у зв’язку з набуттям чинності Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" (далі – Закон).

Законом передбачені такі дві основні вимоги:

  • здійснити ідентифікацію та верифікацію платника;
  • супроводити переказ коштів необхідним переліком даних щодо платника та отримувача.

Оновлені вимоги Закону НЕ поширюються на:

  • сплату житлово-комунальних послуг, оплату податків, штрафів, інших обов’язкових зборів та платежів (незалежно від суми);
  • сплату кредиту у сумі до 30 тис. грн;
  • перекази для оплати товарів і послуг, що здійснені платником за допомогою платіжної картки (або іншого електронного платіжного засобу), якщо її номер супроводжує переказ (незалежно від суми);
  • всі готівкові перекази в межах України у сумі до 5 тис. грн;
  • зняття коштів з власного рахунку.

Вимоги статті 14 Закону щодо супроводження переказу коштів інформацією щодо платника та отримувача не поширюється на операції зі сплати комунальних платежів.

Читайте також: "У Кам'янці відбувся випуск військових-кінологів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Як ви почуваєтесь під час карантину?
проголосувало 179 відвідувачів
Прекрасно, хочу продовження.
9,5%
Чудово, як на канікулах.
7,8%
Нормально, витримаю.
64,8%
Мені байдуже.
0,6%
Мені самотньо.
0,6%
Недобре, важкувато.
8,9%
Недобре, я на межі.
5,0%
Жахливо, не витримаю.
2,8%
Важко відповісти.
0,0%
#картка #закон #онлайн #комунальні послуги
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...