• Головна
  • Широкий вибір зовнішньої реклами в Кам'янці — Подільському на будь-який смак!
Новини компаній
16:40, 7 квітня 2020 р.

Широкий вибір зовнішньої реклами в Кам'янці — Подільському на будь-який смак!

Новини компаній
Широкий вибір зовнішньої реклами в Кам'янці — Подільському на будь-який смак!

Широкий вибір зовнішньої реклами в Кам'янці — Подільському на будь-який смак!

Кам'янець-Подільський – багатонаціональний, туристичний та промисловий центр Хмельницької області. В місті працює багато підприємств в галузі виробництва будівельних матеріалів, машинобудування та легкої промисловості. За для успішної конкуренції, інформування або залучення нових клієнтів в місті розташовано понад 200 рекламних поверхонь. Зовнішня реклама, як відомо, являється одним з основних засобів масової інформації. З адресною програмою розміщених у місті білбордів можливо ознайомитись на сайті рекламної агенції IDMedia. Це вузькопрофільне рекламне агентство, яке може похвалитися 100% покриттям по областях України, та можливістю розмістити зовнішню рекламу в понад 750 містах країни.

Зовнішня реклама в Кам’янці-Подільському має свою особливість. Великі білборди на основних автомагістралях міста та невеликі сітілайти в центральній частині міста давно вже стали частиною архітектури міста. Бігборди це органічний спосіб донести важливу інформацію до споживача. Проходячи повз велике рекламне оголошення дуже важко його не помітити. Яскравий дизайн та лаконічний простий слоган роблять своє діло. По суті, зовнішня реклама – імідж та обличчя компанії, її перший та водночас найважливіший представник фірмового стилю. Саме тому так важливо розуміти, що зовнішня реклама – той важливий та просто необхідний компонент, котрий без особливих проблем буде підтримувати імідж компанії та дозволить їй не лише виділятися на фоні організацій що конкурують, але й бути впізнаваною.

Які існують основні переваги зовнішньої реклами?

Серед головних переваг оренди бігбордів в Кам’янець-Подільському та й майже на території всіх міст України, варто відзначити наступні:

• Охоплення. Зовнішня реклама вдало охоплює великий відсоток потенційної ЦА;

• Вдале розташування. Бігборди в Кам’янець-Подільському розташовані в тих містах, де вам потрібно;

• Демократична вартість оренди носіїв зовнішньої реклами;

• Працює в режимі 24/7;

• Великий розмір та яскравий дизайн притягує до себе погляди.

Яка зовнішня реклама потрібна вам та де саме її можна замовити?

Сьогодні дуже складно уявити велике сучасне місто без білбордів та сітілайтів. Всі вони щось продають, але не кожна рекламна компанія закінчується успіхом. Для успішного розміщення реклами на білбордах потрібно індивідуально підійти до кожного окремого клієнта. Треба розробити портрет споживача та створити транспортну карту міста. Важливо зробити макет, на який будуть звертати увагу, та тільки після розміщувати рекламу на зовнішніх носіях.

Все це просто, якщо ви працюєте з рекламним агентством АйДіМедіа. Наша головна мета зробити бронювання зовнішньої реклами у два кліка зі свого телефона.

Основні переваги співпраці з компанією IDMedia

Товариство з Обмеженою Відповідальністю «АйДіМедіа» – компанія з котрою приємно та вигідно співпрацювати. Ми займаємось улюбленою справою понад 10 років. За цей час накопичили знання які нам допомагають успішно розміщувати рекламу на зовнішніх носіях кожний день. Ми пропонуємо своїм клієнтам більш ніж 130 тисяч рекламних конструкцій на будь-який бюджет та смак у понад 750 містах України.

За результатами діяльності у 2019 році, рекламну агенцію нагороджено двома відзнаками у своїй сфері, це «Лідер Галузі» та «Компанія Року». Це результат злагодженої праці всієї команди на користь клієнтів. Для того аби залишити замовлення на розміщення реклами на білбордах ви можете замовити онлайн або за телефоном ☏ 044 466 5355

Не проти отримати додаткову приємну знижку на зовнішню рекламу? Тоді звертайтеся в IDMedia прямо зараз!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...