• Головна
  • У Кам'янці за останній тиждень відбулося зниження інфекційної захворюваності
13:53, 13 березня 2020 р.
Надійне джерело

У Кам'янці за останній тиждень відбулося зниження інфекційної захворюваності

Фото: "Головне управління"

Фото: "Головне управління"

В період з 05 по 11 березня за медичною допомогою в лікувально-профілактичні заклади з ознаками або підозрою на інфекційні захворювання звернулось 280 жителів області, що на 3,2 % менше ніж на попередньому тижні.

Інтенсивний показник по області становить 21,1 (на попередньому тижні – 21,8). Повідомляє прес-служба державної установи "Хмельницького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України".

З малюнку видно, що зниження інфекційної захворюваності відбулось за рахунок 12 адміністративних територій області (Білогірський, Городоцький, Кам’янець-Подільський, Красилівський, Летичівський, Полонський, Старокостянтинівський, Хмельницький райони та міста Кам’янець-Подільський, Нетішин, Хмельницький), де показник захворюваності, в порівнянні з попереднім тижнем, зменшився в 1,1-5 разів.

У Старосинявському районі випадків інфекційних захворювань протягом звітного періоду взагалі не реєструвалось.

В решті регіонів спостерігався ріст захворюваності. Вище за середньообласний показник захворюваність була в Дунаєвецькому (59,3), Новоушицькому (49,3), Волочиському (35,4), Шепетівському (22,4) районах та місті Хмельницький (31,6). Рівень інфекційної захворюваності знизився за рахунок дорослого населення, кількість хворих серед яких зменшилась на 12 %.

Серед дитячого населення захворюваність зросла на 4,7%. Питома вага дітей до 17 років серед усіх захворілих становила 57,2% (на попередньому тижні – 52,9%). Кількість хворих на кишкові інфекції зросла на 7 випадків (за рахунок гастроентероколітів), на крапельні – на 10,7% (за рахунок ГРВІ).

Фахівцями відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України" розслідувано 242 випадки інфекційних захворювань, в тому числі кишкових інфекцій – 66, крапельних – 165.

З метою встановлення джерела збудника інфекцій та локалізації вогнищ інфекційних захворювань обстежено 39 осіб з числа контактних, в тому числі 4 декретованих. У 41 вогнищі проведена заключна дезінфекція, в тому числі на 4 об’єктах. Проведено профілактичну дезінфекцію 2 криниць громадського користування.


Читайте також: "Поліцейські офіцери громади Кам'янеччини отримали службові автомобілі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інфекція #захворювання #здоров'я
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...