• Головна
  • Філія ДСЮШ №2 у новобудові: реальність чи ілюзія?
15:00, 28 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Філія ДСЮШ №2 у новобудові: реальність чи ілюзія?

Фото: "3849.com.ua"

Фото: "3849.com.ua"

На сьогодні у Кам'янці-Подільському постала гостра проблема щодо будівництва філії ДСЮШ №2, яка була створена шляхом обману.

Нагадаємо, що 53 сесії міської ради, 3 травня 2018 року, розглянули питання забудови центрального міського стадіону ім. Г. Тонкочеєва. На сесію міської ради винесли заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Перлина-Поділля" про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни її цільового призначення для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури та графічні матеріали з позначеним місцем розташування земельної ділянки. Депутати обговорили тему перенесення ДЮСШ №2 в приміщення нового спорткомплексу, якщо його збудують.

Читайте також:"Забудова міського стадіону ім. Г. Тонкочеєва: спорткомплекс чи багатоповерхівка?"

За результатами голосування на сесії у травні 2018 року Товариству з обмеженою відповідальністю "Перлині-Поділля" було надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення орендованої земельної ділянки площею 10824 кв. м. (1,0824 га.) за адресою проспект Грушевського, 27/29, кадастровий номер 6810400000:13:003:0070, за рахунок земель Кам’янець-Подільської міської ради з земель житлової та громадської забудови для зміни її призначення з будівництва та обслуговування спортивно-громадського комплексу з торгівельними приміщеннями на будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Журналістка "3849.com.ua" поспілкувалась із представниками спортивної галузі Кам'янця-Подільського, щоб розібратись у ситуації, яка склалась довкола будівництва на території стадіону імені Г. Тонкочеєва.

Володимир Костинюк, депутат Кам’янець-Подільської міської ради, який активно працює над розвитком дитячо-юнацького спорту стверджує, що інвестор обіцяв спортивній громаді міста побудувати філію ДЮСШ №2 для дітей Кам'янця-Подільського.

Відповідно, спортивна громада погодилася і депутати підтримали проєкт, до прикладу були проілюстровані ескізи філії.

Проблема полягає у наступному:

  • будується вже друга 10-ти поверхівка;
  • проєкт забудови філії ДЮСШ №2 - відсутній;
  • представники будівництва - два місяці не виходять на зв'язок.

Спортивна громада міста запросила інвестора, проєктанта та забудовника, на 87-му сесію Кам'янець-Подільської міської ради, яка відбулася 19 лютого.

На сесії піднімали питання щодо незаконного будівництва багатоповерхівок по пр. Грушевського, 27/29, де забудовник мав побудувати 1500 кв.м філії ДЮСШ №2 (згідно договору про оренду землі на 10 років з міською радою). Відповідно, на сесію міської ради забудовник не з'явився, вже вкотре ігноруюче спортивну громаду міста та Кам'янець-Подільську міську раду.

Варто відзначити, що депутати Кобильник В.В., Чинчик О.С., Слободян В. А. наголосили на тому, що забудовник не чесний, будує без документів, ошукав спортивну громаду міста та міську раду. Внаслідок чого, спортивна громада міста виступила в обличчі Лобатюка А., Пташника В., Рудяка В. з пропозицією розірвати договір оренди із забудовником та надати данну земельну ділянку потенційному інвестору, який вже заявив про себе.

Тому, на наступній 88 черговій сесії Кам'янець-Подільської міської ради, яка відбудеться 3 березня, буде підготовлено проєкт рішення щодо розірвання договору оренди землі між забудовником та міською радою.

Відповідно, плануюється підписання меморандуму між інвестором, який має наміри побудувати спортивну арену на центральному стадіоні, де безкоштовно будуть займатися діти нашого міста та буде можливість проводити змагання на високому рівні з усіх видів спорту, які представлені у нашому місті.

Філія ДСЮШ №2 у новобудові: реальність чи ілюзія?, фото-3

Читайте також: "У Кам'янці відбулася нарада щодо коронавірусу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Кам'янчани за чи проти цензури у соцмережах?
проголосувало 100 відвідувачів
За! Набрид інформаційний бруд.
42,0%
Проти! В Україні свобода слова.
47,0%
Мені байдуже.
11,0%
#філія #спорт #будівництво #забудовник #проєкт #інвестор #стадіон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...