
13:15, 21 лютого 2020 р.
Надійне джерело
У Кам'янці-Подільському горів "Chevrolet Aveo"

Фото: ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
В ніч на 21 лютого на Новопланівському мосту в Кам’янці-Подільському спалахнув автомобіль.
Вірогідно, через несправність електросистеми спалахнув автомобіль "Chevrolet Aveo". Повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
Пожежу за лічені хвилини ліквідували бійці 6 ДПРЧ, які миттю прибули за викликом. Локалізовали загоряння о 02:00 та остаточно ліквідовали о 02:02. Тож автівку вдалося врятувати від знищення вогнем.
Нещасних випадків на пожежі не було.
Читайте також: "З 2020 року в Україні дітей не прийматимуть у дитячі будинки".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
Вчора
Оголошення
12:20, 19 червня
13:44, 17 червня
37
13:44, 17 червня
10:09, 18 червня
10:09, 18 червня
Коментарі