• Головна
  • Боротьба із стихійном ринком у Кам'янці дає результати
14:47, 18 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Боротьба із стихійном ринком у Кам'янці дає результати

Фото: прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради

Фото: прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради

Створена мобільна робоча група для недопущення стихійної торгівлі в Кам’янці-Подільському, близько місяця активно працювала на вулиці Князів Коріатовичів. 

Інформує прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради.

Для вирішення проблеми торгівлі у невстановлених місцях - на вул. Князів Коріатовичів та пр. Грушевського – робоча група впродовж місяця проводила роз’яснювальну роботу з продавцями та покупцями. А саме: щоденно розповсюджувала інформаційні матеріали-пам’ятки "Незаконній торгівлі - НІ", у яких зазначалося про кількість вільних місць на ринках, їхню вартість, можливу шкоду для здоров’я покупців від покупок на стихійних ринках, а також, що з початком грудня 2019 року контролюючими органами міста до порушників будуть вживатися штрафні санкції. Тобто всі громадяни-продавці були попереджені про заборону незаконної торгівлі та фінансові наслідки за її здійснення. Крім цього, адміністраціями центрального та гуртового ринків було завчасно підготовлено торгові ряди і прилавки для сільгоспвиробників – жителів сільської місцевості.

У результаті проведених підготовчих заходів з другого грудня особи, які тривалий час здійснювали незаконну торгівлю на вул. Князів Коріатовичів та пр. Грушевського, працюють на ринках: підприємці ринків розпочали торгівлю у своїх кіосках, а жителям сільської місцевості надано місця на прилавках.

Слід зазначити, що адміністрація центрального ринку пішла назустріч пропозиції робочої групи і щопонеділка цей об’єкт також працює (вхід з вул. Князів Коріатовичів).

Наразі щоденно члени робочої групи продовжують виконувати свої обов’язки з недопущення стихійної торгівлі, оскільки спостерігаються окремі її прояви в торгівлі молоком. З відкриттям молочного павільйону на ринку ТзОВ "КВЗП "Кам’янець-Подільський" виробникам будуть надані належні умови.

Додамо, що незабаром робоча група зверне увагу на дотримання законодавства із заборони стихійної торгівлі на інших територіях міста, зокрема, на мікрорайоні Жовтневому та Черемушках. Тим паче, що для всіх бажаючих сільгоспвиробників і там, і там наявні вільні торгові прилавки.

Укотре наголошуємо кам’янчанам: купувати продукти в місцях несанкціонованої торгівлі – означає свідомо наражати себе і свої родини на небезпеку.

Читайте також:"На "тещиному язику" встановлють освітлення".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, місто змінюється на краще.
35,1%
Ні, місто занепало.
44,8%
Не визначився, як на мене ні краще, ні гірше.
20,1%
#стихійний ринок #торгівля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...