Стало відомо результати учнівських олімпіад з економіки та географії

Зображення: "3849.com.ua", Книш Маргарита
Зображення: "3849.com.ua"

Продовжується II етап предметних олімпіад - міський. Перший етап – це загальношкільний, під час якого учні пишуть олімпіадні роботи, а найкращі проходять у наступний етап та представляють школу на міському рівні.

14 грудня 2019 року в НВК №14 проведено II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, в якому взяли участь 18 учнів 8-11 класів НВК №14, НВК "Антей" та КПЛзПВФП.

9 клас:

I місце - Королюк Яна Олегівна НВК "Антей" (Ямполь Ю.В.).

II місце - Сапожнік Катріна Олегівна НВК "Антей" (Ямполь Ю.В.).

III місце - Янчук Валерія Євгенівна НВК №14 (Мельник І.В.), Бойко Артем Олександрович НВК №14 (Мельник І.В.).

10 клас:

I місце - Калинюк Дарія Миколаївна НВК "Антей" (Ямполь Ю.В.).

II місце - Окарський Акіт Сергійович НВК №14 (Мельник І.В.), Макар Василь Васильович НВК №14 (Мельник І.В.).

III місце - Цурський Дмитро Вадимович НВК №14 (Мельник І.В.), Савельева Діана Валеріївна НВК "Антей" (Ямполь Ю.В.).

11 клас:

I місце - Посітко Микола Васильович НВК №14 (Мельник І.В.)

II місце - Березіна Анна Борисівна НВК №14 (Мельник І.В.).

КПЛзПВФП:

I місце - Никитчук Роман Романович (Бевз М.В.).

II місце - Назаренко Дмитро Анатолійович (Бевз М.В.). 

III місце - Ревурко Максим Денисович (Бевз М.В.). 

7 грудня 2019 року було проведено II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, в якому взяли участь 63 учня.

8 клас:

I місце - Гулько Владислав Олександрович ЗОШ №17 (Мисько Т.О.).

II місце - Василюк Маргарита Василівна ЗОШ №10 (Рибалкіна Т.В.), Гадзира Григорій Ігорович НВК №14 (Годнюк О.В.).

III місце - Кітаєва Cофія Іванівна ЗОШ №6 (Бойко В.А.), Ванюшкін Володимир Володимирович ЗОШ №7 (Мельник Т.О.), Фенцур Микита Вадимович ЗОШ №15 (Савич О.І.)

9 клас:

I місце - Коптєв Олександр Олександрович Ліцей (Матвійчук Т.М.).

II місце -  Янцевич Вікторія Олександрівна НВК №14 (Годнюк О.В.), Янчук Валерія Євгенівна НВК №14 (Годнюк О.В.), Смотриковський Леонід Леонідович ЗОШ №10 (Рибалкіна Т.В.).

III місце - Велігін Артем Олександрович ЗОШ №6 (Бойко В.А.), Слива Вікторія Миколаївна ЗОШ №7 (Мельник Т.О.), Мальченко Ольга Анатоліївна ЗОШ №8 (Федькова Л.П.), Шиманський Максим Вадимович ЗОШ №12 (Гудима О.М.).

10 клас:

I місце - Бурбенко Олександра Олексіївна ЗОШ №17 (Мисько Т.О.).

II місце -  Пшеничнюк Максим Сергійович НВК №3 (Нестерова Г.І.), Тищук Ілля Віталійович НВК №13 (Гладиш О.В.), Макар Василь Васильович НВК №14 (Кирик М.М.).

III місце - Галиняк Юлія Миколаївна ЗОШ №2 (Геймал І.В.), ЗОШ №6 (Бойко В.А.), Чепурний Дмитро Олегович Ліцей (Матвійчук Т.М.).

11 клас:

I місце - Хомов Валентин ОлеговичНВК №14 (Годнюк О.В.).

II місце -  Нашемпа Єлизавета Анатоліївна ЗОШ №10 (Рибалкіна Т.В.), Біріх Олександра Вікторівна №6 (Бойко В.А.), Шурипа Владислав Олександрович ЗОШ №15 (Савич О.І.).

III місце - Василевич Олексій Андрійович НВК №13 (Гладиш О.В.), Семенишена Олександра Ігорівна Ліцей (Матвійчук Т.М.).

ЗООП:

III місце - Грубов Мирослав Романович спец.школа (Вертипорох В.А.).

КПЛзПВФП:

II місце - Олендра Богдан Петрович (Гарбар В.В.).

III місце - Дідух Богдан Сергійович (Гарбар В.В.), Мельников Ілля Дмитрович (Любинська І.Б.), Цимбалюк Сергій Миколайович (Любинська І.Б.).

олімпіада економіка географія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
59 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073