• Головна
  • Кам’янчани можуть взяти участь у державній соціальній програмі "Доступне житло"
13:42, 13 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Кам’янчани можуть взяти участь у державній соціальній програмі "Доступне житло"

Фото: "Главком"

Фото: "Главком"

Держава сплачує 30% вартості нормативної площі доступного житла, громадянин - 70% вартості його будівництва або придбання.

Ця фінансова підтримка спрямовується лише на інвестування у зведення житлових будинків, допущених до участі у програмі. Інформує прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради.

У Кам’янці це - багатоквартирки, які будує БВТ "Рокор": на вул. Суворова, 44 (прийнятий в експлуатацію), пр. Грушевського, 50 та пр. Грушевського, 1/24.

Важливо: для учасників АТО, ООС і переселенців умови дещо інші. А саме - за рахунок держави сплачується 50% вартості нормативної площі доступного житла і стільки ж відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла – за рахунок учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб.

Категорії громадян, які мають право на участь у цій програмі:

  • громадяни, які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, та члени їх сімей;
  • в яких відсутня на праві власності житлова площа, та члени їх сімей, в яких відсутня на праві власності житлова площа, за умови, що такі особи та члени їх сімей не мали у власності житлової площі протягом останніх трьох років до моменту звернення;
  • які мають у власності житлову площу, що не перевищує 13,65 кв. м, та члени їх сімей, які мають у власності житлову площу, що не перевищує 13,65 кв. метра на одну особу;
  • внутрішньо переміщені особи, якщо вони не мають у власності та не мали у власності протягом останніх трьох років іншої житлової нерухомості, ніж та, що розташована на території, визначеній тимчасово окупованою територією, та на території населених пунктів, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або житло яких зруйноване чи непридатне для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції.

Середньомісячний грошовий дохід кандидатів разом з доходом членів їх сімей з розрахунку на одну особу не повинен перевищувати трикратного розміру середньомісячної заробітної плати у відповідному регіоні. Внутрішньо переміщена особа отримує державну підтримку для забезпечення доступним житлом з урахуванням місця проживання, засвідченого довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Додаткова інформація:

  • розрахунок суми цієї підтримки здійснюється з урахуванням нормативної площі (21 кв. м загальної площі житла на одну особу та додатково 10,5 кв. м на сім’ю) та з урахуванням граничної вартості будівництва 1 кв. м житла;
  • вартість житла, що виникає у разі перевищення нормативної площі та/або граничної вартості будівництва 1 кв. м, сплачується громадянином за рахунок власних коштів;
  • державна підтримка надається громадянам лише один раз. Право на неї вважається використаним з моменту надходження коштів на поточний рахунок громадянина.

Для участі в програмі необхідно подати до Хмельницького регіонального управління Держмолодьжитла (м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, каб. №414, тел. 0382 76-23-66) заяву-анкету про надання державної підтримки. Її можна заповнити і через сайт.

Читайте також:"На Кам'янеччині горіла господарча споруда".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, місто змінюється на краще.
35,1%
Ні, місто занепало.
44,8%
Не визначився, як на мене ні краще, ні гірше.
20,1%
#соціальна програма #доступне житло
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...