• Головна
  • "7 звичок надзвичайно ефективних людей"
Рецензія
16:43, 11 грудня 2019 р.

"7 звичок надзвичайно ефективних людей"

Рецензія
Фото: "YouTube"

Фото: "YouTube"

У світ вийшло чимало книг, присвячених мотивації, самовдосконаленню, успіху й так далі. Особливу увагу привертає книга Стівена Р. Кові американський бізнес-експерт.

Його книга принесла йому найбільшу популярність "7 звичок надзвичайно ефективних людей", саме ця книга стала світовим бестселером. Подаючи книгу, як потужний інструмент розвитку особистості.

Інформацію автор, намагається подавати поетапно, допомагаючи читачам більш уникнути для самовдосконалення. Присутня манера наводження прикладів, з особистого життя, що є великим плюсом для спрощення декодованого тексту. Саме приклади дають відповіді на запитання, як це діє і як застосовувати. До кожного висвітлення звички, підходить поетапно, розкладаючи все по поличкам. Автор, використовуючи психологічні інструменти на власних прикладах, даючи схеми і таблиці, для розміщення життєвих пріоритетів, правильної поведінки. Книга дивиться з усіх кутів, на парадигми життя, як ефективних, так і не ефективних дій та вчинків. Особливу увагу автор зосереджує на принципах: особистого бачення, лідерства, творчої співпраці та інші. Даючи можливість обдумати проблеми з усіх кутів бачення і знаходити методи їх вирішення. Можна сказати, що Кові дав інструмент особистого перевиховання та самовдосконалення.

Подаючи свою парадигму життя Стівен Кові наводить звички, які є ключем до успіху, а саме: "будь проактивним", "починай з думкою про мету", "насамперед – найважливіше", "мислення за принципом "виграш/виграш"" та інші. Особливо звертаючи увагу саме на звички та інструменти їх використання. Книга, дасть можливі підказки, для методів вирішення життєвих завдань.

"7 звичок надзвичайно ефективних людей", фото-1

Читайте також:"У кам'янцькій бібліотеці відбулася правова галерея".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рецензія #книга
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...