• Головна
  • 8 грудня - День безкорисливої допомоги
Есе
15:05, 8 грудня 2019 р.

8 грудня - День безкорисливої допомоги

Есе
Фото: "Лебедин"

Фото: "Лебедин"

Життя цікаве та непередбачуване. І в житті існує дві речі, які часто трапляються людині на шляху, це добро і зло. Майже кожна особа старається вчиняти добре, для себе та для інших.

Це добро може вчинятися заради, якоїсь цілі, чи завданню. Допомогти начальнику доопрацювати звіт, задля власного підвищення. Вигідна допомога, як і для нього, так для вас. Існує приказка "Людина без друзів – що дерево без коріння", а щоб мати друзів потрібно допомагати. Допомогти знайомому позичивши йому гроші, щоб він став другом і в майбутньому вам знадобився. Корисні друзі завжди в нагоді. Допомога незнайомій з іншої країни людині, яка потрапила в халепу надіючись, що вона заплатить вам. Без такої допомоги в житті можливо ніяк і вона теж зараховується, як добра справа, хоча із ноткою користі.

У всьому шукати користь, прибуток, такого гадаю у світі вистачає. Але що на рахунок добра без вигоди. Допомагати, бумеранг кидаючи та не сподіваючись, що він може повернутися. Без користі допомогати людям, які найбільше потребують підтримки. Благодійна допомога, яка все ще підтримує добру віру людство. Благодійність, щороку рятує чимало людей, які були майже на краю безодні. І саме це добро, цю благодійність варто цінувати не оглядаючись назад.

Аби більше цінувати та підтримати цих людей, які займаються Благодійництвом 13-го грудня 2007 року Президентом України був підписаний Указ про надання офіційного статусу 8-го грудня Днем Благодійництва. Світ потребує допомоги і коли не коли світ її побачить.

Марк Твен сказав:

Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий.

Людей, які займаються благодійними справами, без будь-якої користі, без афішування, таких осіб не багато. Але разом вони сила, яка рятує людей від раку, допомагає безхатькам, дітям, які залишились без батьків. Чи зможуть благодійники допомогти усім, тим людям, які потребують безкорисливої підтримки? Відповісти на це питання важко. Знаючи це питання благодійність не зупиняється, а тихо рухається далі. Тому в цей день - 8-го грудня, кожна людина, яка вчинила добро без вигоди для себе, нехай знає, що сьогодні її день.

Читайте також: "10 грудня - Всесвітній день футболу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#день #безкорисливої #допомоги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...