• Головна
  • Як вибрати правильний пункт обміну валюти?
Реклама
23:50, 4 грудня 2019 р.

Як вибрати правильний пункт обміну валюти?

Реклама
Картинки по запросу Як вибрати правильний пункт обміну валюти?

Картинки по запросу Як вибрати правильний пункт обміну валюти?

Знайшовши «правильний» пункт обміну валют, можна заощадити велику суму грошей. Обмінний курс - не єдиний елемент, що розмежовує два валютні пункти. Ось чому необхідно знати всі інші фактори, що дозволяють вибрати найкращий пункт обмінка.

Що пропонують у обмінка Харків? Чим пояснюються відмінності валютного курсу, які відмінності одного валютного пункту від іншого?

1. Місцезнаходження обмінного пункту

Однією з найбільш очевидних відмінностей між валютниками є їх місцезнаходження. Здійснити обмін валют Харків в обмінному пункті, розташованому в аеропорту, буде набагато дорожче, ніж робити це в місті. В основному це пов’язано з розташуванням (орендна плата в аеропортах надзвичайно висока), а також через конкуренцію. Дійсно, якщо інший обмінний пункт знаходиться в 20 км від аеропорту, цілком можливо, що обмінний пункт в аеропорту приносить прибуток від неможливості людей міняти свої гроші в іншому місці. Так само, якщо один єдиний валютний пункт має ексклюзивну угоду на продаж і купівлю валют в аеропорту, він може безкоштовно встановлювати свої курси по всій області.

Навпаки, у випадках, коли багато обмінних пунктів розташовано в одній туристичній зоні або навіть на одній вулиці, велика ймовірність, що їх пропозиції будуть дуже схожими та конкурентними, принаймні щодо основних валют, і вони знайдуть інший шлях диференціювати себе.

2. Торговельна політика

Навіть якщо вони підлягають дуже жорсткому регулюванню, пункти обміну валют залишаються бізнесом. Тому їх метою є купівля або продаж валюти.

Насправді, кожен обмінний пункт пропонує найкращий курс валют Харків та вільно вирішує суму комісійних платежів за кожну купівлю валюти, що дозволить їм генерувати маржу.

Однак обмінний пункт не повністю контролює застосовувані курси. Ці тарифи також встановлюватимуться залежно від витрат на придбання (обмінний пункт купує частину валюти, яку він вам продасть), витрат на перепродажу та витрат на зберігання (зберігання захищених банкнот та страхування коштує грошей). Ці параметри залежать від обсягу кожної валюти, а отже, від попиту та пропозиції.

3. Попит та пропозиція на валюту в Харків обмінка

Усі пункти обміну валют не рівні, деякі активніше на ринку певної валюти, ніж інші. Чому? Частково це можна пояснити обсягом оброблених валют. Якби пропозиція та попит на кожну валюту були більш врівноваженими, усі валюти, надані іноземними туристами, були б перепродані іншим клієнтам. Однак це не так, і обмінники повинні, з одного боку, поповнювати свої запаси, купуючи деякі валюти оптовим торговцям, а з іншого вони повинні перепродавати надлишки валюти, яку вони мають. Але як і у багатьох постачальників, оскільки замовлення збільшуються, вартість одиниці зменшується.

Зазвичай усі пункти обміну валют управляють еквівалентним обсягом дуже популярних валют, таких як долар, євро тощо, але вони можуть спеціалізуватися на одній або декількох менш поширених валютах. Насправді обмінний пункт спеціалізуватиметься на певній валюті через торговельну стратегію або через домовленості з туроператорами або конкретними агентствами, які привозять до офісу багатьох клієнтів певної країни. Оскільки обсяг різний, то так само буде застосовуватися і ціна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...