08:28, 7 грудня 2019 р.

Обережно, стихійний ринок

Фото: "3849.com.ua"

Фото: "3849.com.ua"

Щодня, не дивлячись на погоду біля центрального ринку збираються десятки людей із різноманітною продукцією. На стихійному ринку можна знайти все, починаючи від банальної картоплі, а закінчуючи в’язаними шкарпетками і вазонами. Хтось приходить туди, бо не хоче платити за місце на ринку або з метою підзаробити, чи тому що був хороший урожай картоплі чи буряків. У кожного причини різні, але виникає декілька проблем. Перше – це якість товару.

Продавці завжди кажуть що все свіже і вирощене своїми руками, проте часто сумніваєшся у правдивості їх слів. На товари як правило немає ніяких документів. Тобто перевірити якість і свіжість можна лиши придбавши. Особливо небезпечно купувати м’ясну та молочну продукцію. По-перше ці продукти харчування дуже швидко псуються, по-друге вони тваринного походження, тому можуть містити паразитів. Перевірити свіжість можливо лише по запаху і зовнішньому вигляду. Скільки часу насправді молоко або м’ясо пролежало у холодильнику продавця дізнатись неможливо. А вірити на слово чи ні, обирає кожен самостійно.

Обережно, стихійний ринок, фото-1

Що одна і найважливіша проблема це територія де розташовують подібні ринки. Найбільше в центрі міста. Біля "Ювелір Капіталу" як правило кожного дня від самісінького ранку неможливо спокійно перейти дорогу або просто пройтись тротуаром. Продавці розміщають свої товари біля самої дороги.Це дуже заважає пішоходам, адже практично не залишаєтьсяможливості перейти дорогу за всіма правилами. Через натовп людей, як продавців так і покупців, практично неможливо спокійно йти. Обов’язково хтось зупиниться посеред дороги і буде гучно розмовляти, заважаючи іншим.Проходячичерез подібні місця ти мимоволі дивишся собі під ноги, щоб не наступити на те, що люди продають, більшість продавці розкладають товар просто на газету. Незабаром Новий Рік та Різдвяні свята, саме у такий період кількість бажаючих підзаробити збільшується удвічі.

Для вирішення цих проблем достатньо відповідальності продавців. Маючи розуміння можна хоча б трохи покращити ситуацію. Наприклад, розкладаючи товар зробити п’ять кроків від проїжджої частини і поставити невеличкий столик і на нього товар, а не просто на газету. Знаючи всі нюанси, які можуть створити неякісні товари для покупця, попередити його, або взагалі не виставляти на продаж.

Нагадаємо, що 3 грудня робоча груба під головуванням заступника міського голови Василя Сукача розпочали боротьбу із стихійним ринком.

Читайте також:"Подільські винахідники демонстрували свої досягнення"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стихійний ринок #ринок #торгівля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...