• Головна
  • Скільки коштують новорічні свята у Кам'янці-Подільському?
10:13, 6 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Скільки коштують новорічні свята у Кам'янці-Подільському?

Зображення: мережа Інтернет

Зображення: мережа Інтернет

Незабаром у нашому місті розпочнуться заходи приурочені до новорічно-різдвяних свят. А будь-які заходи, як відомо, супроводжуються певними грошовими витратами.

Тому, редакція "3849.com.ua" вирішила дізнатися, скільки вартує підготовка до свят на місцевому рівні (вартість встановлення ялинки, ілюмінацій та супровідних матеріалів), а також скільки коштів передбачено для привітання соціальних верств населення.

Тож, станом на 11 листопада 2019 року:

1. В міському бюджеті на 2019 рік відповідно до програми підготовки і проведення культурно-мистецьких масових заходів Новорічно-різдвяної акції "Від Миколая до Йордана" передбачено кошти міського бюджету в сумі 88 227,30 грн.

Для порівняння, у 2018 році на новорічні заходи було виділено 215 тисяч гривень.

2. Щодо привітання соціальних верств населення, то на Програму соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2019 році передбачено кошти в сумі 10 000,00 грн. на придбання подарунків для 156 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей. А також, у видатках ТЦСО (нсп) "Турбота" передбачено кошти на придбання 20 подарунків для привітання дітей з інвалідністю.

3. Щодо головної ядинки міста, то вона буде розташована в парку Героїв Євромайдану. Монтаж каркасу ялинки проводитиме КП "Комунбуд", наповнення каркасу ялинками – КП "Кам’янецький парк", влаштування святкової ілюмінації – КП "Міськліфтсвітло".

З витратами на міському рівні розібралися, а що ж щодо витрат на Новорічно-різдвяні свята у простих родинах? Ми запитали у кам’янчан, скільки ж в середньому обходиться їм новорічний стіл та подарунки близьким.

Тож, кам’янчанка Людмила розповіла, що новорічне застілля, в середньому обходиться їй у 2-3 тисячі гривень, з умовою купівлі деяких продуктів на ринку, що значно зменшує затрати. Щодо подарунків, то на маленьку родину з 3х осіб, на подарунки йде від 1 до 2 тисяч гривень.

Інша мешканка міста, Олена, розповіла, що до ринку їй їхати далеко і тому завжди усі покупки вона здійснює у супермаркеті поблизу. Тож, з такою умовою Новорічний стіл обходиться їй близько 3-3,5 тисяч гривень. А подарунки на маленьку сім’ю обходяться приблизно у таку ж суму, що і у Людмили – в середньому 2 тисячі гривень.

Зазначимо, що опитування проводилося лише щодо подарунків та новорічного столу, не враховуючи транспортні розходи та додаткові витрати.

Тож, можемо підсумувати, що у середньому для Новорічно-різдвяних свят кам’янчанам потрібно близько 5 тисяч гривень.

Проте найголовніше не витрати, а атмосфера свят, які ось ось розпочнуться. Тому, проводьте цей казковий час з рідними і насолоджуйтеся святами.

Читайте також: "Кам'янецьких волонтерів відзначили премією"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новий рік #витрати #ялинка #святкування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...