• Головна
  • Народна цілителька Наталія Земна про фітотерапію та співпрацю із "Центром сімейної медицини"
Новини компаній
10:17, 3 грудня 2019 р.

Народна цілителька Наталія Земна про фітотерапію та співпрацю із "Центром сімейної медицини"

Новини компаній
Фото: "3849.com.ua"

Фото: "3849.com.ua"

77-річна народна цілителька розповіла про свій шлях із змалечку до траволікування, про значення фітотерапії та атмосферну ауру в "Центрі сімейної медицини".

"Центр сімейної медицини" у Кам’янці-Подільському знаний не тільки командою кваліфікованих лікарів, високоякісним обладнанням, а й нетрадиційним підходом у лікуванні. За 20 років роботи Центромеду команда лікарів на чолі із головним лікарем Григоренко Оксаною Анатоліївною не припиняють розвиватись та шукати комплексні підходи у лікуванні.

Активним та розвиненим напрямком роботи медичного центру – є народна медицина. Уже не один десяток років "Центр сімейної медицини" співпрацює із знаною та відомою в Україні Наталією Земною (Зубицькою). Пані Наталія відома, як діагност, фітотерапевт, засновниця мережі аптек-оздоровниць та газети "Зелена аптека", цілителька та громадський діяч.

Журналістам сайту "3849.com.ua" вдалось поспілкуватись із Наталіє Петрівною.

Довгий час у мене була мрія, аби офіційна медицина об’єдналася із народною. Щоб до нас прийшли лікарі, аби медицина була єдиною. Тому що, коли йде об’єднання, то лікування набагато ефективніше. І мені було дуже приємно, коли прийшли до нас лікарі із "Центру сімейної медицини". У 2000-му році ми почали працювати і створили своє українське товариство – "Зелена планета". Ми дуже довго шукали лікарів, а іноді нам Бог їх посилав і вони приходили самі. Ось як прийшла до нас Григоренко Оксана Анатоліївна. На початку, ми багато чого вивчали, по сьогоднішній день вона їздить на конференції, не тільки в Україні. Наші фахівці-лікарі дуже поважають її, тому що вона має той багаж знань, що не кожен лікар має. І коли, приїжджаєш до Оксани Анатоліївни у "Центр сімейної медицини", то відчуваєш усю віддачу лікарів.

Наталія Петрівна перейняла знання народної медицини у своєї бабусі Насті, яка лікувала людей травами та зналась на їх лікувальних властивостях.

Моя бабуся Настя займалася травами. Вона людей лікувала, від пристріту та інших недугів по здоров’ю. Бабуся дуже любила природу і сама по собі натура була поетична, хоча у школі ніколи не вчилася.

Окрім співпраці із ЦСМ Наталія Петрівна ще регулярно приїздить на лікування у Кам’янець-Подільський, адже в такому поважному віці потрібно бути у формі для активних робочих днів.

Я коли сюди приїхала погано бачила та чула, була з високим тиском. Тут мене поставили на ноги: фітокомпозиціями, травами, масажами і п’явками. На третій день я встала на ноги, почався відроджуватися, відновився і слух, і зір. Я на ліве око зовсім сліпа була, праве трішки бачило. І "Центр сімейної медицини" повернув мені моє здоров’я, на 5-ий день, я вже поїхала працювати. А пізніше, коли вибила собі щелепу, то звісно я повернулася до них. Так само, коли проводяться конференції "Зеленої аптеки", то відбуваються у цьому центрі. І всім рідним та близьким, які потребують допомоги – раджу "Центр сімейної медицини" у Кам’янці-Подільському.

"Центр сімейної медицини" - є "Здравницею" №50 в Україні мережі здравниць "Зелена планета Наталії Земної", також на базі здравниці проходять міжнародні конференції лікарів з усіх регіонів України та Канади, Білорусії, Болгарії, Чехії.

Для запису на прийом до спеціалістів "Центру сімейної медицини" телефонуйте: +380(98)812-63-48; +380(96)79636-85; +380(97)782-45-70; +380(38)493-99-69; +380(38)493-1098 або завітайте за адресою: вул. Драгоманова, 14-А.

Народна цілителька Наталія Земна про фітотерапію та співпрацю із "Центром сімейної медицини", фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦСМ #Центр сімейної медицини #Наталія Земна #народна медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...