• Головна
  • У Центрі розмінування завершилася підготовка кінологів
14:22, 27 листопада 2019 р.
Надійне джерело

У Центрі розмінування завершилася підготовка кінологів

Фото: Центр розмінування

Фото: Центр розмінування

Сьогодні, 27 листопада, у Центрі розмінування завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю "Кінолог" та "Кінологічний розрахунок сторожової (вартової) служби".

Участь в урочистостях з нагоди випуску взяли заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк та тимчасово виконуючий обов’язки начальника кінологічної служби Збройних Сил України Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України підполковник Петро Бружина.

Загалом свідоцтва про закінчення курсу, який, в залежності від напрямку підготовки тривав від 1,5 до 3 місяців, отримали 34 військовослужбовці. За цей час слухачі вивчали основи розведення та дресирування тварин, анатомію та фізіологію собак, ветеринарну медицину, а також методику і тактику застосування чотирилапих вихованців під час службової діяльності.

Під час здачі випускних іспитів слухачі показали високий рівень підготовки з теорії та практики дресирування. Службові собаки також пройшли оцінювання, зокрема вони демонстрували свої навички у подоланні смуги перешкод і загальної слухняності службової собаки, а також вміння затримувати правопорушників.

Звертаючись до випускників, заступник начальника Центру розмінування подякував слухачам за якісний і професійний підхід до процесу навчання, а також висловив сподівання, що даний курс сприятиме поширенню набутого під час курсу досвіду та якнайшвидшій адаптації на посадах відповідного напрямку.

Олег Гаврилюк наголосив на необхідності постійного вдосконалення отриманих знань і вмінь.

Лише постійне навчання та адаптація до певних умов є ознакою справжнього професіонала, — підкреслив офіцер.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника кінологічної служби Збройних Сил України Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України підполковник Петро Бружина подякував командуванню та інструкторам Центру розмінування за якісну організацію і проведення курсу, а випускникам побажав удосконалювати набуті навички та нових професійних досягнень.

Також під час випуску було нагороджено кращих слухачів курсу. Ними стали старший солдат Григорій Негрун та солдат Дмитро Шевченко.

Читайте також: "Кам'янчанин став переможцем Кубка світу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр розмінування #кінологи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...