• Головна
  • Компенсацію за нові робочі місця отримав 251 роботодавець
12:23, 21 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Компенсацію за нові робочі місця отримав 251 роботодавець

Фото: "info-personal"

Фото: "info-personal"

Сьогодні не всі підприємства виявилися готовими до підвищення соціальних стандартів: збільшення мінімальної заробітної плати, суворі вимоги щодо легалізації найманих працівників.

Розуміючи це, держава пропонує роботодавцям компенсацію 100% витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітного за направленням служби зайнятості на новостворене робоче місце в пріоритетному виді економічної діяльності або соціально незахищеної особи.

Компенсація виплачується впродовж одного року з дня працевлаштування особи при умові збереження гарантії зайнятості особи строком не менше ніж на два роки, - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Упродовж січня-жовтня 2019 року на нові робочі місця працевлаштовано 425 безробітних з компенсацією єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 251 роботодавцю, в тому числі 136 суб’єктам малого підприємництва. Із числа працевлаштованих - 149 осіб із соціально незахищеної категорії, зокрема 18 осіб з інвалідністю та 3 учасника АТО.

Найбільше отримували компенсацію роботодавці, які працюють у галузях: переробна промисловість (виробництво харчових продуктів, одягу), оптова та роздрібна торгівля, будівництво.

В цілому за 2019 рік роботодавцям компенсовано більше 2,4 млн грн.

Читайте також:"У Кам'янці відтепер можна знайти всі аптеки за програмою Доступні ліки".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#роботодавці #компенсація #робочі місця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...