• Головна
  • Як вибрати дитячий комп'ютерний стілець?
Новини компаній
10:30, 19 листопада 2019 р.

Як вибрати дитячий комп'ютерний стілець?

Новини компаній

Якісні дитячі меблі виготовляються з урахуванням особливостей дитячого організму. Вони повинні не лише повністю виконувати свою задачу, а й забезпечувати безпеку, бути надійними у використанні. Особливо це важливо, коли йде мова про меблі для устаткування робочої зони школяра, зокрема, про стільці комп'ютерні дитячі, які найчастіше вибираються батьками.

Як вибрати дитячий комп'ютерний стілець?, фото-1

На що звертають увагу батьки, купуючи стілець комп'ютерний дитячий?

Стілець комп'ютерний дитячий, окрім гарного зовнішнього вигляду, на що звертають увагу саме діти, має відповідати суворим критеріям вибору. Це продиктовано необхідністю забезпечити під час роботи комфортні умови, які не призведуть в подальшому до проблем з опорно-руховою, м'язовою системами, органами зору.

  1. Можливість регулювання під дитину. Якісний стілець комп'ютерний дитячий має спеціальні механізми, які легко змінюють обриси меблів під фізіологічні характеристики дитини. Це регульовані підлокітники, підголівник, а також саме сидіння (під зріст дитини) та спинка. У дитини, яка сидить на кріслі, при правильному розміщенні ноги стегно та гомілка утворюють прямий кут. Саме так слід відрегулювати стілець за зростом.

  2. Правильна спинка. Щоб підтримувати спину дитини у правильному положенні, зберігаючи природні вигини та даючи змогу м'язам відпочити, спинка дитячого комп'ютерного стільця стає опорою. Це досягається або завдяки спеціальній допоміжній аеросітці, або самою спинкою анатомічної форми. Також правильний стілець комп'ютерний дитячий має рухливу спинку, яка легко пристосовується до положення дитячої спини під час роботи.

  3. Сидіння. Повинно бути зручним з заокругленими краями, які не пошкрябають та не нададуть дискомфорту дитині. Ширина сидіння стільця комп'ютерного дитячого — не менше 40 см.

  4. Каркас. Слід вибирати якісний, який витримає усі навантаження. Виробники пропонують крісла як з металевими деталями каркасу, так і з пластиковими.

  5. Стійкість та безпека конструкції. Хрестовина, на яку спирається ніжка, повинна мати не менше 4 опорних точок. Саме це забезпечить стійкість конструкції та не дасть стільцю перекинутися.

  6. Відповідність віку. Стілець комп'ютерний дитячий повинен відповідати віку дитини, його вазі та зросту.

  7. Матеріал оббивки. Для крісел дітей використовують найчастіше текстиль, який легко чиститься, швидко висихає. Але можна зустріти моделі з еко-шкірою, шкірою у якості оббивки.

Як вибрати дитячий комп'ютерний стілець?, фото-2

На що звертають увагу діти при виборі комп'ютерного стільця?

Якщо дорослі при виборі комп'ютерного крісла для дитини, в першу чергу, звертають увагу на ергономічність, функціональність меблів, якість та безпеку, то для дітей критерії вибору виглядають інакше.

  1. Дизайн. Дошкільнята та молодші школярі найчастіше вибирають стілець комп'ютерний дитячий яскравого відтінку, з зображеннями улюблених героїв та персонажів. Для підлітків малюнки не відіграють вже великого значення, але їм можуть сподобатися незвичні кольори або їх поєднання.

  2. Конструкція. Діти молодшого віку комп'ютерні дитячі стільці сприймуть будь-якої конструкції. Підлітки можуть зробити вибір у користь моделей геймерського дизайну. Ці крісла можуть мати більш розширену функціональну базу: висувну консоль, регульовані підлокітники, підтримку у вигляді додаткової подушки під поперек або голову.

Правильно підібраний стілець комп'ютерний дитячий не лише забезпечить гарні умови для тривалої чи короткочасної роботи дитини за столом, а й збереже осанку, знизить навантаження на хребет, застереже від появи ортопедичних проблем та хвороб кровоносної системи, органів зору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...