Новини компаній
16:40, 18 листопада 2019 р.
Що взяти з собою для успішної співбесіди
Новини компаній
Співбесіда може вибити з колії навіть досвідченого фахівця. У молодих професіоналів ситуація ще складніша, тому що до хвилювання за результат зустрічі домішується ще й невпевненість у своїх здібностях. Але зустріч буде не такою складною, якщо себе добре організувати.
Основні моменти
В першу чергу, варто пам'ятати, що хвилювання впливає на результат будь-якого починання. Оскільки ситуації бувають різними, як і співбесіди, слід зазначити, що нічого страшнішого відмови у роботі не трапиться. У свою чергу відмова для будь-якого фахівця — це всього лише одна сходинка до отримання цінного досвіду і знань.
Але щоб підвищити свої шанси на успіх і краще організувати зустріч, можна взяти з собою тільки найважливіші речі і бути морально готовим до перевірок. Подивитися перелік актуальних вакансій, можливо тут: grc(hh.ua).
Що потрібно взяти
Паперова версія резюме. Ніколи не буде зайвою, оскільки не завжди на співбесіді зручно звертатися до електронного ресурсу. У деяких випадках це є одним з побажань до потенційного виконавця взяти з собою друкарську версію.
Портфоліо. Навіть якщо до електронного резюме додається список робіт або перелік попередніх посад, все, що можна показати в друкованому варіанті, краще показувати саме так. Особливо важливо враховувати це, якщо мова йде про прийом на творчу вакансію. Наприклад, дизайнерам, фотографам, ілюстраторам та ін.
Блокнот і ручка. Можна замінити планшетом або смартфоном, але при собі обов'язково варто мати щось, що дозволить відзначити важливу інформацію. Вона може торкнутися заробітної плати, умов праці, окремих робочих моментів.
Вода. Важливий момент, про який не варто забувати. Від хвилювання відбувається дегідратація, до того ж, вода завжди допоможе заспокоїтися і займе руки, якщо потрібно.
Відмінний настрій. Не можна йти на співбесіду в зневірі. Позитивний настрій допомагає скласти про себе позитивне перше враження. До того ж, будучи впевненим у своїх силах, можна вселити таку ж упевненість в роботодавця.
Як зробити співбесіду успішною
Основні моменти — пунктуальність і лаконічність. Роботодавець знає, що йому потрібно від потенційного виконавця, але перед співбесідою необхідно для себе вирішити, що потрібно від роботодавця. Найкраще прорепетирувати перед дзеркалом, скласти список актуальних питань і вивчити наявну інформацію про компанію, перш ніж йти на зустріч.
На співбесіді потрібно бути вчасно. Найкраще вже бути у будівлі на потрібному поверсі принаймні за десять хвилин до призначеного часу. Запізнення на співбесіду автоматично знижує шанси на успіх. Крім пунктуальності, слід пам'ятати про охайність і правильний вибір одягу. Для співбесіди необхідно дотримуватися офіційного стилю. Не занадто суворого, але досить спокійного. Краще віддати перевагу класиці.
Слід заздалегідь зрозуміти, чи не занадто високі вимоги роботодавця. Якщо їм не виходить відповідати, можуть виникнути складності. Перед будь-якою складною співбесідою, яка може включати в себе короткий тест, краще підготуватися заздалегідь і розглянути перераховані в вакансії вимоги, щоб знати, що може знадобитися на зустрічі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
00:33
Вчора
19:36
5 листопада
17:45
5 листопада
17:20
5 листопада
17:11
5 листопада
16:58
5 листопада
Оголошення
09:43, 4 листопада
13:04, 25 жовтня
13:56, 24 жовтня
13:04, 25 жовтня
20:04, Вчора
live comments feed...