• Чемпіонат України з кульової стрільби підкорили студенти із Кам'янця-Подільського
11:43, 11 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Фото ілюстравтивне: "poltava.to"

З 22 по 27 жовтня у місті Вінниця проходив чемпіонат України з кульової стрільби.

Серед переможців та призерів чемпіонату були студенти факультету фізичної культури Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, повідомляє спортклуб університету.

Студентка 1 курсу майстер спорту України Крістіна Гілевич здобула золоті медалі в особистій та командній першостях у вправі ГП-11А. У вправі ГП-12 спортсменка стала першою в командному заліку та другою в особистій першості.

Студент 4 курсу майстер спорту України міжнародного класу Кирилл Козюк виборов срібло в особистій першості вправи ГП-6.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших успіхів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію